The Last of Us Part 1 alınır mı?

CrossPage

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz Epic Games indirimlerinde birçok oyunun fiyatı ciddi düştü.
The last of us™ part 1 almak niyetindeyim.
Alınır mı? Diyerek arattığımda optimizasyon ile ilgili çok fazla video, yorum veya paylaşım gördüm.
Şu an bu oyunun durumu nedir, fiyatına değer mi?
Birçok kişi oyunun başyapıt olduğunu söylüyor ama optimizasyondan dolayı oynayamadıklarını belirtmişler.
Şu an oynayan varsa durumu nedir bilgi verirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz Epic Games indirimlerinde birçok oyunun fiyatı ciddi düştü.
The last of us™ part 1 almak niyetindeyim.
Alınır mı? Diyerek arattığımda optimizasyon ile ilgili çok fazla video, yorum veya paylaşım gördüm.
Şu an bu oyunun durumu nedir, fiyatına değer mi?
Birçok kişi oyunun başyapıt olduğunu söylüyor ama optimizasyondan dolayı oynayamadıklarını belirtmişler.
Şu an oynayan varsa durumu nedir bilgi verirseniz sevinirim.

Bence değmez. Eğer oynamadıysanız onlar yerine Dead Island 2 - Mafia Trilogy - Sifu - Zombi ve Dying Light 1-2'nin beraber olduğu bundle var bunlara bakılabilir.

Bu arada oyunun optimizasyonu falan düzeltildi sadece 10 senelik bir oyuna o kadar para vermek içimden gelmiyor.

Bence alınır. Ben optimizasyon sorunu varken kendi sistemimde oynadım, çok büyük sıkıntı yaşamadan oynamıştım.

Optimizasyon sorunları düzeldiyse alınabilir. Fakat fiyatı biraz tuzlu geliyor bana.

Ekstra banka indirimleriyle 250-300 arası fiyata geliyor bana.

Efsane bir yapımdır, remake de dublajında eklenmesi ise keyfi katlayan bir özellik. Optimizasyon şu an düzeldi onlar ilk çıktığı günlerdeydi. Sistemin imzanda ki ise çok rahat oynarsın merak etme.

Evet hocam sistemim o

Ekstra banka indirimleriyle 250-300 arası fiyata geliyor bana.

Evet hocam sistemim o
Bu arada FSR3 FG modu şuanlık sadece RTX kartlarda çalışıyormuş, yüksek ayarlarda 100 FPS civarında oynarsın muhtemelen.

Bu konuyu okuyabilirsiniz.

Bu arada FSR3 FG modu şu anlık sadece RTX kartlarda çalışıyormuş, yüksek ayarlarda 100 FPS civarında oynarsın muhtemelen.

Bu konuyu okuyabilirsiniz.

The Last of Us tarafında sadece AMD modu ile çalışıyor hocam.

Bilmeyenler için.

Geri
Yukarı