The Last of Us Part 1 alınır mı?

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
RAM
Apacer Black Panther 2x8 16gb ddr4 3200mhz cl16
SSD veya HDD modeli
Scy S3000 pro 1tb
Ekran kartı
Xfx Qick Rx6750xt
Anakart
Msi pro h610m g
İşlemci
i5 12400f
İyi sosyaller. Oyun Steam'de 40 dolara düşmüş. Sizce alınır mı? Çok merak ettiğim ve zamanında 450 TL'ye almadığım için kafamı duvarlara vurduğum oyun. Eskisi gibi eTail tipi sitelerde daha ucuza bulunabilir mi?

İyi sosyaller. Oyun Steam'de 40 dolara düşmüş. Sizce alınır mı? Çok merak ettiğim ve zamanında 450 TL'ye almadığım için kafamı duvarlara vurduğum oyun. Eskisi gibi eTail tipi sitelerde daha ucuza bulunabilir mi?

Ucuzlar mı veya daha iyi bir indirime girer mi bilmiyorum. Fakat zamanında iyi ki almışım dediğim oyunlardan kesinlikle alınmalı fakat fiyatı pahalı.

Kabasakal'da 700 TL'ydi dün baktığımda.
Steam kodu olarak mı veriyor hocam?

Ucuzlar mı veya daha iyi bir indirime girer mi bilmiyorum. Fakat zamanında iyi ki almışım dediğim oyunlardan kesinlikle alınmalı fakat fiyatı pahalı.
450 Tl'yken hangi kafayla almadım bilmiyorum ama sarhoşken bile o kafaya sahip olamayacağım kesin.

Kabasakal'da 700 TL'ydi dün baktığımda.
Bu mu hocam dediğiniz. Ben bilgisayardan oynayacağım, CD Key'ler PS için sanırım.

Son düzenleme:
Delux için ekstra para verilmez. Speedrun modu, koyu mavi filtresi, üretim hızı arttırma, silahlar için skin ve karakterler için farklı skinler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı