The Last of Us Part 1 alınır mı?

10 senelik bir oyunun Remake'i yeni çıkan oyunlara bin basar. O mimikler o animasyon kalitesi o grafikler parasını sonuna kadar hak ediyor.

Çoğu kişi zaten oyunu biliyor hikaye olarak. Eğer paran bolsa ve her oyunu alabiliyorum diyorsan al ama onun dışında o fiyata çok daha uzun süre oynayabileceğin oyunlar almayı daha mantıklı buluyorum.

Alınır bence.
FSR 3 FG modları vs. çıktıktan sonra optimizasyon çok dert olmaz diye düşünüyorum.
Oyuna gelirsem bitirdikten sonra ps4&ps5 aramaya başlarsın 2.oyun için
ya da beklersin PC ye gelene kadar.

Çoğu kişi zaten oyunu biliyor hikaye olarak. Eğer paran bolsa ve her oyunu alabiliyorum diyorsan al ama onun dışında o fiyata çok daha uzun süre oynayabileceğin oyunlar almayı daha mantıklı buluyorum.

Hocam zaten indirimde 15-16 tane uzun süre oynayabileceğim oyun satın aldım sadece bunları da deneyimlemek istiyorum.

O konuda hak veriyorum. Uzun ömürlü bir oyun değil.

Alınır bence.
FSR 3 fg modları vs. çıktıktan sonra optimizasyon çok dert olmaz diye düşünüyorum.
Oyuna gelirsem bitirdikten sonra PS4&PS5 aramaya başlarsın 2.oyun için.
Ya da beklersin PC'ye gelene kadar.

The Last of Us yerine Alan Wake 2'ye ne dersiniz?

Son düzenleme:
Hocam zaten indirimde 15-16 tane uzun süre oynayabileceğim oyun satın aldım sadece bunları da deneyimlemek istiyorum.

The Last of Us yerine Alan Wake 2'ye ne dersiniz?
Her ikisi de iyi oyun ama farklı kafadalar biraz grafik diyorsanız Alan Wake II ama hikaye diyrosanız TLOU olur.
Ama bence 450 ye güzel 7-8 büyük oyunlu sepet yapın epicten
diğer ikisini korsanlayın.

Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz Epic Games indirimlerinde birçok oyunun fiyatı ciddi düştü.
The last of us™ part 1 almak niyetindeyim.
Alınır mı? Diyerek arattığımda optimizasyon ile ilgili çok fazla video, yorum veya paylaşım gördüm.
Şu an bu oyunun durumu nedir, fiyatına değer mi?
Birçok kişi oyunun başyapıt olduğunu söylüyor ama optimizasyondan dolayı oynayamadıklarını belirtmişler.
Şu an oynayan varsa durumu nedir bilgi verirseniz sevinirim.

Optimize edilmedigi sürece alınmaz fanboyları saldıracaktır ama 20-30 FPS için bin küsur lira verilmez ona göre 4-8 arası oyun alabilirsin.

4060 ile herhangi bir fg, dlss vs. kullanmadan ultra ayarlarda titreme, takılma olmadan oynamıştım. Oyun müthiş bir oyun hem grafik, hem hikaye, hem türkçe dublaj olması seni içine çekiyor. Oyunu yaşıyorsun resmen. Çok güzel ve müthiş bir oyun düşünmeden al derim. Optimizasyon sorununa gelince başlarda çok sıkıntılıydı ama şu an güncelleme getirdiler. İmzandaki sisteminle dlss açmadan 55 fps vs. alırsın ultra ayarlarda dlssi açınca akar gider zaten. Alan Wake ilk oyununu oynamıştım sarıyor, sürüklüyordu ama Alan Wake 2 biraz grafiğe basmışlar hikaye arka planında kalıyor diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı