The Last of Us Part 1 için heyecanlı mısınız?

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar biliyorsunuz bu ayın sonunda PC için çıkış yapacak. Ben 10 yıl önce PS3'ümde oynamıştım şu an PC'den oynayacağım için çok heyecanlıyım. Dizisini izledim ancak eylülde çıkan PS5 için olan sürümle ilgili videolara hiç bakmdım. Oyunu hiç hatırlamıyorum. Siz heyecanlı mısınız? Oyunu oynayacak mısınız?

Ben de PS3'te defalarca bitirip multiplayer olarak da oynamıştım. Bilgisayarda oynamak heyecan verici ama hemen almayacağım, ilerleyen zamanlarda fiyatı iyice düştüğünde alırım. Bir de sistem gereksinimleri bir tık fazla.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biliyorsunuz bu ayın sonunda PC için çıkış yapacak. Ben 10 yıl önce PS3'ümde oynamıştım şu an PC'den oynayacağım için çok heyecanlıyım. Dizisini izledim ancak eylül'de çıkan PS5 için olan sürümle ilgili videolara hiç bakmdım. Oyunu hiç hatırlamıyorum. Siz heyecanlı mısınız? Oyunu oynayacak mısınız?

Hayır heyecanlı değilim çünkü bilgisayarım kaldırmıyor.

Ben oyunu Etail'den ön sipariş ile aldım ve çıkmasını heyecanla bekliyorum. İlk defa The Last of Us deneyimleyeceğim. Hiçbir zaman PlayStation sahibi olmadığım için PC'ye çıkması benim için önemliydi. Nihayet çıkıyor.

Umarım oyun bozuk çıkmaz :)

Arkadaşlar biliyorsunuz bu ayın sonunda PC için çıkış yapacak. Ben 10 yıl önce PS3'ümde oynamıştım şu an PC'den oynayacağım için çok heyecanlıyım. Dizisini izledim ancak eylülde çıkan PS5 için olan sürümle ilgili videolara hiç bakmdım. Oyunu hiç hatırlamıyorum. Siz heyecanlı mısınız? Oyunu oynayacak mısınız?
Baştan sona hatırlıyorum oyunu, Kim bilir kaç kere bitirdim. Heyecanlıyım, Bekliyorum. Dizisini izlemedim sarmadı açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı