The Last of Us Part 1 için heyecanlı mısınız?

İlk oyunu PS3 üzerinden oynamıştım. Dolayısıyla hikayesini ve oynanışını bildiğim için çok heyecanlı değilim. Yenilenmiş şekilde bilgisayarda oynamayı isterdim, fakat fiyatı fazla. Sonuç itibariyle yenilenmiş olsada remake tarzında bir yenilik değil. Biraz iyileştirilmiş hali. Yani remastered diyebiliriz. Bu yüzden 200-250 liraya kadar verip alabilirdim, ama şuan ki fiyatını vermem. Oyunu hiç oynamamış olsaydım yeni bir oyun gözüyle bakıp alabilirdim belki, ama dediğim gibi hem eski hem de oynadığım bir oyun. O yüzden indirim zamanında alıp kütüphaneme eklerim, o zamana kadar ikinci oyunda PC yollarına göz kırpar.

Arkadaşlar biliyorsunuz bu ayın sonunda PC için çıkış yapacak. Ben 10 yıl önce PS3'ümde oynamıştım şu an PC'den oynayacağım için çok heyecanlıyım. Dizisini izledim ancak eylülde çıkan PS5 için olan sürümle ilgili videolara hiç bakmdım. Oyunu hiç hatırlamıyorum. Siz heyecanlı mısınız? Oyunu oynayacak mısınız?
The Last of Us, bilgisayarda sistem alımlarında veriliyor. Ayrıca bilgisayarda da çıktı çıkacak. Maalesef, fiyatı görünce tadımız kaçıyor oynayamayacağım.

Geri
Yukarı