The Last of Us Part 1 Remake en ucuz nereden alınabilir?

PC'de 3 oyun 25 lira tarzı olaylar vardı 3-4 ay önce ben AAA oyunları öyle, steam hesap olarak veriyor offline olarak oynuyordun. Şimdi duruyor mu bilmiyorum ama oyun hesapları falan satan bir yerdi aldığım yerden sıkıntı yaşamamıştım, TLOU da o listede varsa o şekilde oynayabilirsin gün sınırı falan da yoktu.

PS için de forumdonanımhaber'de günlüğü 5-6 liradan yeni çıkmış oyunlaarı satıyorlardı yine hesap olarak ama alma şekline bağlı olarak kendi hesabında veya adamın hesabından girebiliyordun.

Paylaşımlı hesap.
PC'de 3 oyun 25 lira tarzı olaylar vardı 3-4 ay önce ben AAA oyunları öyle, steam hesap olarak veriyor offline olarak oynuyordun. Şimdi duruyor mu bilmiyorum ama oyun hesapları falan satan bir yerdi aldığım yerden sıkıntı yaşamamıştım, TLOU da o listede varsa o şekilde oynayabilirsin gün sınırı falan da yoktu.

PS için de forumdonanımhaber'de günlüğü 5-6 liradan yeni çıkmış oyunlaarı satıyorlardı yine hesap olarak ama alma şekline bağlı olarak kendi hesabında veya adamın hesabından girebiliyordun.
Hesap paylaşma olaylarını pek sevmiyorum. İleride tekrar oynamak istediğinde hangi siteden aldıysan oraya girip tekrar mail şifre isticeksin ve bunun ardı arkası kesilmiyor.
Pc
Etail sitesinden 450TL'ye alırsınız. Kod Lastetail.
Eğer paylaşımlı hesap istemiyorsan "Lastetail" kodu ile Etail'de 450TL.
Teşekkür ederim.

Hesap paylaşma olaylarını pek sevmiyorum. İleride tekrar oynamak istediğinde hangi siteden aldıysan oraya girip tekrar mail şifre isticeksin ve bunun ardı arkası kesilmiyor.
Bence hikayeli ve pahalı oyunlar için paylaşımlı hesaplar iyi oluyor.
500 lira yerine 20-30 lira veriyorum ve bitirip siliyorum.
Sonra canım çekerse diye Google Keep üzerinden not alıyorum.

Bence hikayeli ve pahalı oyunlar için paylaşımlı hesaplar iyi oluyor.
500 lira yerine 20-30 lira veriyorum ve bitirip siliyorum.
Sonra canım çekerse diye Google keep üzerinden not alıyorum.

Türkçe dil desteğine sahip oyunları orijinal olarak bulundurmak istiyorum. Mesela Cyberpunk ıda direk satın aldım sırf Türkçe dil desteğine sahip ve beğendiğim için. Maksat karşılıklı destek.

Türkçe dil desteğine sahip oyunları orijinal olarak bulundurmak istiyorum. Mesela Cyberpunk ıda direk satın aldım sırf Türkçe dil desteğine sahip ve beğendiğim için. Maksat karşılıklı destek.
Sonuçta paylaşımlı hesapta orijinal. Korsan indirmekten iyidir. En ucuz nereden alabilirim diyorsan demek ki sen de cebini düşünüyorsun ve yapımcıya giden parayı önemsemiyorsun.
Yukarıdaki mesajınla konu başlığı çelişiyor.😉

Tabi ki kendi ana hesabın olmalı ama 14 saat süren ve 1 hafta içerisinde bitecek bir oyuna herkes 600 lira vermek istemeyebilir. Ben steamden alana da paylaşımlı hesap kullanana da saygı duyarım. Tamamen tercih meselesi.

Ama nereden en ucuza alabilirim diyorsan en ucuz yer paylaşımlı hesap. Hem steam hesabıma gelsin hem ucuz olsun diyorsan indirimli key satan yerleri tercih edebilirsin. Yukarı da arkadaşlar yazmış zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı