The Last of Us Part 3 Geliyor!

Last of Us'ın 2 oyunuda devrim niteliğinde oyunlardır, bu teknik düzeye erişen oyun sadece Last of Us part 3 olacaktır. Sony, Last of Us part 2'nin satışlarından pek memnun değildi. O zamanlarda çıkan Miles Morales, Last of Us part 2 gibi bir şaheserden fazla para kazandırdı. O yüzden uzun süre boyunca gelmeyeceğini düşünüyorum. Ben Last of Us part 2'nin her şeyini çok seviyorum. Kötü yaptığı bir an bile yok. Herkes Ellie'nin eş cinsel olmasına takılmış, Left Behind DLC'sinde belliydi zaten bu. Önceden sinyalleri vermişlerdi. Neil druckmann bu sefer gerçekten ortaya iyi bir iş koyacaktır, Last of Us serisi sadece hikaye tarafından vurulan bir oyun. Başka yerden vurulamaz çünkü kötü yaptığı bir şey yok. Oyun dünyasında böyle oyunları görmek gerçekten çok zor.

Joel'in ölmesi oyun için doğru bir karardı bu arada. Duygusal olmayıp objektif bakarsak, çok güzel bir iş ortaya çıkarıldığını görebiliriz

Ne olursa olsun Neil Druckmann yine bir başyapıt çıkaracak ve o yıla damgasını vuracak bir oyun olacak, söylediklerine bakılırsa daha taslağa bile aktarılmamış proje, çıkması (en erken) 2028-2029 diye tahmin ediyorum merakla bekliyoruz.

Geri
Yukarı