The Last of Us Part 3 Geliyor!

Yeni konsept çıkarmak yerine niye eski seriyi sağmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Hayır ne ekleyecekler bu saatten sonra? Ellie İskandinavya'ya gidip Thor ile mi kapışacak?
Bende bilmiyorum İlginç olacak, hikayesi çok hoşuma gidiyor bu oyunun.

Yeni konsept çıkarmak yerine niye eski seriyi sağmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Hayır ne ekleyecekler bu saatten sonra? Ellie İskandinavya'ya gidip Thor ile mi kapışacak?
Birçok insanın aklına yine dünyayı kurtarabilecek bir doktor çıkar ve ona ulaşmak isteyen Abby ve Ellie'nin yolları kesişir tarzı basit fikirler geliyordu. Gerçekten de ikinci oyun öyle bir kapanış yaptı ki bu saatten sonra ne Abby ne de Ellie ile anlatacakları hikâye basit bir karakter hikâyesinden öteye geçemez gibi. PS1'e Crash, PS2'ye Jak and Dexter, PS3'e Uncharted ve Last of Us yapan ekibin artık tek bir IP'ye bağlı kalmaya çalışması üzücü ve acınası.

Yazıyı okuma zahmetini gösterirseniz kaynağın 2. paragrafta mavi bir şekilde yer aldığını görebilirsiniz.

Yazıyı baştan aşağı okudum ve tarihle alakalı tek bir şey bile yok acaba siz insanlara laf atmadan önce doğru düzgün mü okusanız.

TLOU hikayesi bitmedi mi part 2’de neyi anlatacaklar? Lev ile falan mı oynayacağız umarım saçmalanmaz.

Bakalım umarım güzel çıkar 1-2'yi oynamadım ama bana izlemek düşecek.

Yahu siz ne bekliyorsunuz ben anlamadım ki. oyun 2030'da çıksa iyi zaten. dediğiniz gibi adam onaylamış bir kaç seneye yapımı başlar diye düşünüyorum.

Üçüncü oyunda bunlardan birinin kafasını patlatıp ters köşe falan yapsınlar da sürpriz olsun. Oyun öyle bir noktada duruyor ki bu saatten sonra ilk iki oyunun üzerine çıkmak istiyorlarsa tarihe geçecek senaryo yazmalılar.

Ortalama bir hikaye ile gelirlerse seri ağızda kötü tat bırakarak ölür GoT dizisi gibi.

Ben şirketin başında Neil Druckmann olduğu sürece sosyal mesaj kaygısı olmayan kaliteli bir senaryo çıkacağını düşünmüyorum. Yine hikâyeye önemseyenler için 0/10, oynanışı önemseyenler için 10/10 bir oyun gelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…