The Last of Us Part 3 Geliyor!

Ben şirketin başında Neil Druckmann olduğu sürece sosyal mesaj kaygısı olmayan kaliteli bir senaryo çıkacağını düşünmüyorum. Yine hikâyeye önemseyenler için 0/10, oynanışı önemseyenler için 10/10 bir oyun gelecektir.
P2 için subjektif olabilir ama hikaye çok iyiydi bence 1’den kötü yaptığı bir şey yok aksine hikaye olarak da her yönden tatmin edici bir başı ortası ve sonu olan bir deneyimdi. Bazı insanların oyundaki sjw muhabbetine kafayı çok taktığını düşünüyorum.

Oyun çok güzel bir konumda şu an. Tabii ki kimine gereksiz kimine gerekli bir oyun olacak eğer olursa part 3.

Yani öyle beyinler var ki bizi "daha ne gösterebilirler ya" konumundan çıkartıp çok daha farklı düşünmeye itecek hikaye yazarları var.

Tabii ki hikayeye bağlı kalarak bu gerçekleşir. Yoksa hikayeden koptuktan sonra yapılan 2 oyunun üstüne 3. Oyun boşa gibi olur.

Neyse, en az 4-5 senesi var. Hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Oyun çok güzel bir konumda şu an. Tabii ki kimine gereksiz kimine gerekli bir oyun olacak eğer olursa part 3.

Yani öyle beyinler var ki bizi "daha ne gösterebilirler ya" konumundan çıkartıp çok daha farklı düşünmeye itecek hikaye yazarları var.

Tabii ki hikayeye bağlı kalarak bu gerçekleşir. Yoksa hikayeden koptuktan sonra yapılan 2 oyunun üstüne 3. Oyun boşa gibi olur.

Neyse, en az 4-5 senesi var. Hayırlısı olsun.
Last of us part 3 daha farklı olacak diye duydum. yani farklı karakterler canlandıracak, başrol onlar olacak.

Yine woke kulturunun kolesi olacak ve sjw destekcilerine yaranacak bir oyun geliyor demek ki, hemen 2 cift lezbiyen ve guclu kadin karakter ve pasif erkekler ile donatayim oyunu xd
Oyunu iyi anladığına emin misin? iyi bir eleştiriciysen böyle şeyleri katmamak gerek. günümüzde filmlerde de var zaten eşcinsellik. yabancıların kafası böyle çalışıyor ona yapacak bir şey yok.

@Hyperionx

Bu yazın hakkında oyun yapımcısının sana bir mesaji var. Belgeselde bu mesaji görebilirsin. :)

Daha belli başlı konsept var Neil abimizin kafasında. Yani dediğiniz şeyin bile bir taslağı yoktur bence.
Evet bende izledim o videoyu sadece konsept varmış. bilemiyorum her şey olabilir.

P2 için subjektif olabilir ama hikaye çok iyiydi bence 1’den kötü yaptığı bir şey yok aksine hikaye olarak da her yönden tatmin edici bir başı ortası ve sonu olan bir deneyimdi. Bazı insanların oyundaki sjw muhabbetine kafayı çok taktığını düşünüyorum.
Şahsen ben 2. oyunu 1. oyundan çok daha fazla beğeniyorum. Ben 1. oyunun hikâyesine ve karakterlerine öyle çok bayılmadığım için kim kime sarkmış, kim kime ilgi duymuş, kim kimin kafasını koparmış gibi olaylar hiç umrumda olmamıştı. Eh karakterleri öyle çok umursamayınca da 2. oyunun o ideal seviyedeki hikâyesini beğenmiş hatta bazı sahnelerde duygulanmıştım. Öte yandan oynanışa çok önem veren biri olarak 2. oyunun oynanışı kalitesi o kadar üst düzey ki hayran kalmamak elde değil. Böyle olunca da benim gibi birinin beğenmemesi elde değil.

Neil Druckmann'a bir 1. oyunda gay olmayan Bill'i dizide gay yapınca sinir olmuştum lakin sonradan bölümü izleyince güzel işlendiği görünce çok laf etmemiştim. Birde Ellie'i lezbiyen yapmak için çok kıytırık bir DLC çıkarmasına sinir olmuştum.

Geri
Yukarı