Sürprizbozan The Last of Us Part II hakkında düşüncelerim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
(Kendi adıma konuşuyorum) Benim için The Last Of Us part 2 diye bir oyun yoktur arkadaşlar. Bu hikaye benim için Joel ve Ellie'nin eve döndüğü sahnede bitmiştir. Kalan ömürlerini baba kız gibi mutlu mesut bir şekilde yaşamışlardır. Part 2 tam bir fiyaskodur. "Bak gör bak, nasıl bu şaheserin içine s*çıyorum" kafasında yapılan saçma sapan bir üründür. Bu oyunu sırf mekanikleri iyi diye övecek değilim. Zira teknoloji değişiyor ve gelişiyor. Bu zaten olması gereken bir şeydir. Part 1'in bir şaheser olmasının nedeni mükemmel hikayesi ve sunumudur. Sizlere tavsiyem Part 1'i oynadıysanız orada bırakın ve devam etmeyin. Aklınızda Joel ve Ellie'nin birbirini çok seven Baba-Kız gibi hayatlarına devam ettiklerini hayal edin. Part 2'ye sakın bulaşmayın. Ben bulaştım, keşke part 2'nin varlığından haberdar bile olmasaydım diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…