The Last Of Us Part II PC'ye ne zaman gelecek?

Fatih.

Kilopat
Daha fazla  
Birinci oyunu PC'den oynayıp bitirdikten sonra düştüğüm inanılmaz boşluğun yerini dolduracak olan Part II tahmini olarak ne zaman bilgisayara çıkar? Oyunların ikisi de PlayStation'da oynanabilir haldeyken iki partı PC'ye ayrı ayrı çıkarma fikirleri bana aşırı garip geldi. İki kısım da PC için hazır hale getirildikten sonra aynı anda veya birkaç hafta ara ile çıkartılması daha mantıklı olmaz mıydı hikayeden kopmama açısından?

Hocam daha ilk oyunun portunu bile doğru düzgün yapamamışlar sorun üstüne sorunla çıktı şimdi ise düzeltmeye çalışıyorlar. Diziyi bitirdikten sonra hevesle oyunun çıkmasını bekledim ama çıkınca büyük bir hüsran. Şu olay bile zaten kopardı ki dediğim gibi daha ilk oyunda ki problemler bitmeden en az 2-3 sene diyorum ben.

Hocam daha ilk oyunun portunu bile doğru düzgün yapamamışlar sorun üstüne sorunla çıktı şimdi ise düzeltmeye çalışıyorlar. Diziyi bitirdikten sonra hevesle oyunun çıkmasını bekledim ama çıkınca büyük bir hüsran. Şu olay bile zaten kopardı ki dediğim gibi daha ilk oyunda ki problemler bitmeden en az 2-3 sene diyorum ben.
Genel olarak haklısınız ama nedense ben oynarken bazı sahnelerde textureların geç yüklenmesi harici hiç bir sorunla karşılaşmadım. Umarım söylediğiniz gibi bu kadar geç bir tarihte çıkmaz.

Genel olarak haklısınız ama nedense ben oynarken bazı sahnelerde textureların geç yüklenmesi harici hiç bir sorunla karşılaşmadım. Umarım söylediğiniz gibi bu kadar geç bir tarihte çıkmaz.
Ben daha oyunu oynamadım sadece gelen yorumlara göre yorum yapıyorum ama oyunu iyi bitirmişsiniz gerçekten bu kadar az hata ile.

Bence daha erken beklemeyin çünkü hüsranla karşılaşabilirsiniz.

Birinci oyunu PC'den oynayıp bitirdikten sonra düştüğüm inanılmaz boşluğun yerini dolduracak olan part II tahmini olarak ne zaman bilgisayara çıkar? Oyunların ikisi de PlayStation'da oynanabilir haldeyken iki partı PC'ye ayrı ayrı çıkarma fikirleri bana aşırı garip geldi. İki kısım da PC için hazır hale getirildikten sonra aynı anda veya birkaç hafta ara ile çıkartılması daha mantıklı olmaz mıydı hikayeden kopmama açısından?

Part 1'i 10 sene sonra getirdiler part 2'nin 10 sene sonra geleceğini düşünmüyorum ama yine de 3 4 yılı bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı