The Last of Us Part II'den görseller

The Last of Us Part II'den aldığım bazı ekran görüntülerini paylaşmak istedim. İlerleyen vakitlerde ekleme yapacağım.

The Last of Us™ Part II_20201128170142.jpg
The Last of Us™ Part II_20201118231733.jpg
The Last of Us™ Part II_20201118235623.jpg
The Last of Us™ Part II_20201119133206.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121012654.jpg
The Last of Us™ Part II_20201119135228.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121013350.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121015131.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121165329.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121165904.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121022451_1.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121164535.jpg
The Last of Us™ Part II_20201118235825.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121173457.jpg
The Last of Us™ Part II_20201121020243.jpg

The Last of Us™ Part II_20201128165833.jpg

The Last of Us™ Part II_20201119165512.jpg

The Last of Us™ Part II_20201121173252.jpg

Son düzenleme:
Bazı ekran görüntülerini kendi oynayışımda da almıştım. Tekrar açıp oynayasım geliyor o sahneleri görünce.
Aynı şekil duyguları yaşıyorum. Kısa süre içinde yeniden açıp oynayacağım. Elimde biraz daha ekran görüntüsü var. Fakat onları ekler miyim emin değilim. Yeniden oynadığım zaman daha iyi görüntüler alacağıma eminim :)

Hala oyun tam optimize değil. PS4 Pro'dan oynarken hem 30 FPS hem de jet motoru sesi ile oynamak çok zor oluyor. Fat kasa veya Slim kullananlar ne yaşıyor merak ediyorum açıkçası.

Oyunu ilk çıktığı zaman 6 senelelik emektar fat kasamda oynadım, hiçbir drop sorunu vs. yaşamadım oyun gayet akıcıydı. Fan sesine gelirsek; konsolumu en çok bağırtan oyundu şüphesiz. Kulakığımı takıp sesi Full'e yakın oynadım oyunu, zaten oyuna girdiğimde atmosferi falan her şeyiyle içine çekince fan sesini duyduğumu rahatsız olduğumu hatırlamıyorum. Sadece babam salondan çıkıp gelip "oğlum uçak mı uçuruyon" demişti.
Aynı şekil duyguları yaşıyorum. Kısa süre içinde yeniden açıp oynayacağım. Elimde biraz daha ekran görüntüsü var. Fakat onları ekler miyim emin değilim. Yeniden oynadığım zaman daha iyi görüntüler alacağıma eminim :)
Oyunu ilk oynayışımda ilk oyuna göre çok daha karışık şeyler hissettirdi bana daha önce hiç bi oyunda olmayan. Yakın zamanda bir daha oynayacağım platin kupa için. Ama ilk aldığımda bitirir ertesi gün tekrar başlarım dememe rağmen oynayamamıştım, oyun yeterince doyurmuştu beni duygulara oynanışa vs.
Burada birçok TLOU2 hayranı var biliyorum. Bir soru soracağım. Sizce TLOU1'in mi yoksa 2'nin mi hikayesi daha iyiydi?
İlk oyunun da 2.nin de yeri ayrı bende. İkisinin de hikayesini çok severim. 1. oyun daha umutlu bir hikayeye sahip ancak 2 nefreti, kini, öfkeyi, intikamı o kadar etkileyici ve iyi işlemiş ki ben derinden etkiledi. TLOU 2'yi daha etkileyici buluyorum ama dediğim gibi ikisinin de yeri farklı .

Oyunu ilk oynayışımda ilk oyuna göre çok daha karışık şeyler hissettirdi bana daha önce hiç bi oyunda olmayan. Yakın zamanda bir daha oynayacağım platin kupa için. Ama ilk aldığımda bitirir ertesi gün tekrar başlarım dememe rağmen oynayamamıştım, oyun yeterince doyurmuştu beni duygulara oynanışa vs.
32 saat oynamışım. Zor seviyede oynadım zorluk olarak. 32 saat oynamama rağmen bir tane altın kupa alabilmişim. Şimdi en zor ayarlarda oynama gibi bir hedefim var. Aynı zamanda da kupa kasmak istiyorum tabii.

Burada birçok TLOU2 hayranı var biliyorum. Bir soru soracağım. Sizce TLOU1'in mi yoksa 2'nin mi hikayesi daha iyiydi?

İlk oyunun da 2.nin de yeri ayrı bende. İkisinin de hikayesini çok severim. 1. oyun daha umutlu bir hikayeye sahip ancak 2 nefreti, kini, öfkeyi, intikamı o kadar etkileyici ve iyi işlemiş ki ben derinden etkiledi. TLOU 2'yi daha etkileyici buluyorum ama dediğim gibi ikisinin de yeri farklı.

32 saat oynamışım. Zor seviyede oynadım zorluk olarak. 32 saat oynamama rağmen bir tane altın kupa alabilmişim. Şimdi en zor ayarlarda oynama gibi bir hedefim var. Aynı zamanda da kupa kasmak istiyorum tabii.

Zor ayarlarda 26 saat civarı sürmüş olması lazım oynayışımın, tabii her girilebilen yere girerek, manzaraların tadını çıkararak dolu dolu oynadım. %38 ilerlemem var. Zaten oyundaki altın kupaların çoğu tek seferde alınamayacak şeyler.

Ayrıca şunu ekliyim, 2.oyunun müzikleri de aşırı etkileyiciydi. En sevdiğim oyun müzikleri olabilir. Gustavo santaolallayı oyunda görünce sevinmiştim.

İlk oyunun da 2.nin de yeri ayrı bende. İkisinin de hikayesini çok severim. 1. oyun daha umutlu bir hikayeye sahip ancak 2 nefreti, kini, öfkeyi, intikamı o kadar etkileyici ve iyi işlemiş ki ben derinden etkiledi. TLOU 2'yi daha etkileyici buluyorum ama dediğim gibi ikisinin de yeri farklı.

Zor ayarlarda 26 saat civarı sürmüş olması lazım oynayışımın, tabii her girilebilen yere girerek, manzaraların tadını çıkararak dolu dolu oynadım. %38 ilerlemem var. Zaten oyundaki altın kupaların çoğu tek seferde alınamayacak şeyler.

Ayrıca şunu ekliyim, 2.oyunun müzikleri de aşırı etkileyiciydi. En sevdiğim oyun müzikleri olabilir. Gustavo santaolallayı oyunda görünce sevinmiştim.
Çok oyun oynamadım ama çok fazla oyunun müziği dinledim. Hiçbiri Gustavo Santaolalla'nın yerini tutamaz benim için.

Geri
Yukarı