Satılık Satıldı The Last of Us (PC) (Steam)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImDominatingU

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, geçenlerde Vatan'dan AMD ekran kartlı bir sistem aldım ve yanında TLOU verildi kampanya olduğu için. Benim hesabımda bulunduğu için bu kodu satmaya karar verdim.
Etail'de minimum 450TL'ye satılıyor ben 370'e düşünüyorum fakat pazarlık yapılabilir.
Ek olarak, Rewards'da kod verdiğini sandığım için Vatan'ın bana verdiği kodu oraya girdim fakat hesap bağlamamız gerekiyormuş. Bu sebeple satın alan kişi ya hesabını verecek (şifresini değiştirip versin) ya da benim ona vereceğim AMD Rewards hesabına girip kendi Steam hesabını bağlayıp kodu alacak.
İletişim: (Ödeme Yöntemi Sadece Havale)
Fotoğraflar:

1681131674036.png

1681131639829.png

1681131697417.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, hesap bağlamak neden gerekli acaba?
Bağlamak değil hocam onu yanlış yazmışım sanırım, sadece tek seferlik giriş yapılıyor. Hesabı giriyoruz kodu aktive ediyor kendisi AMD'nin. Kod olarak elimize vermediği için böyle oluyor. Yani, oyun hesabına geliyor ve bir bağlantı olmuyor herhangi bir yerle, tek seferlik.

Bağlamak değil hocam onu yanlış yazmışım sanırım, sadece tek seferlik giriş yapılıyor. Hesabı giriyoruz kodu aktive ediyor kendisi AMD'nin. Kod olarak elimize vermediği için böyle oluyor. Yani, oyun hesabına geliyor ve bir bağlantı olmuyor herhangi bir yerle, tek seferlik.

Son ne olur, duruma göre düşüneyim.

Verilen kodu ilgili ekran kartının olduğu sistemde AMD doğrulama aracıyla tanıtıp AMD Rewards hesabında aktifleştirmen gerek. Oyun AMD Rewards hesabına eklendikten sonra Steam hesabını bağlayıp kütüphaneye eklersin. Sonrasında Steam bağlantısı kaldırılabiliyor.
Kısa özet olmuş hocam, teşekkürler.

@lexoqe 'ye satılmıştır konu kapanabilir, teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı