Sürprizbozan The Mandalorian 3.sezon hakkında sorular

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
- 3.sezon çıktıgında önceki 2 sezonu hatırlamadıgım için 3.sezonun ilk 2 bölümünü izledikten sonra bıraktım ve bu haftaya nasipmiş ki diziyi baştan izledim be bayıldım zaten karakteri çok seviyorum ve ismimin ana kaynagıda O, ancak aklımda birkaç soru var Star Wars evrenine hakim olanlar cevaplayabilir belki ancak rica ediyorum Star Wars filmlerinden spoiler vermeyin yarın izlemeye başlacağım seriyi daha önce sadece ilk filmi izlemiştim. İlk sorum 3.sezonda neden Boba Fett'i göremedik? İkinci sorum ise Grogu nasıl ve neden geri döndü? Dizide Din Djarin Grogu için "o beni seçti" cümlesini kurdu evet ancak nasıl geri döndüğünü göstermediler ya da ben görmedim. Filmlerden spoiler olmayacaksa ki eğer varsa tabii, açıklarsanız sevinirim.

1711928933302.png

Boba Fett'in bi dizisi vardı onu izlemen gerekiyordu hikayenin devamı için de şuan tam sıralamayı hatırlayamadım.

Boba Fett'in bir dizisi vardı onu izlemen gerekiyordu hikayenin devamı için de şu an tam sıralamayı hatırlayamadım.

Hay bin yaşayın hocam bende diyorum başka bir dizi vardı ama neydi. Yarın onu izleyeyim. Grogu'nun olaylarında Boba Fett dizisinde olabilir o zaman.

Hay bin yaşayın hocam bende diyorum başka bir dizi vardı ama neydi. Yarın onu izleyeyim. Grogu'nun olaylarında Boba Fett dizisinde olabilir o zaman.
  1. The Mandalorian 1’inci sezon
  2. The Mandalorian 2’nci sezon
  3. The Book of Boba Fett
  4. The Mandalorian 3’üncü sezon

Böyle olması gerekiyormuş hocam. İyi seyirler.

1. The Mandalorian 1'inci sezon
  2. The Mandalorian 2'nci sezon
  3. The Book of Boba Fett
  4. The Mandalorian 3'üncü sezon

Böyle olması gerekiyormuş hocam. İyi seyirler.

Sağ olun hocam 3.sezonu izledik artık yapacak bir şey yok ancak Boba Fett dizisi sadece Disney+ da var. Mandalorian'ı bir şekilde kaçak izlemiştim ama Boba Fett'i hiçbir site atmamış teliften dolayı. Aylık 130TL Disney üyeliğide. Bir yerlerden Disney Plus bulmak lazım.

Sağ olun hocam 3.sezonu izledik artık yapacak bir şey yok ancak Boba Fett dizisi sadece Disney+ da var. Mandalorian'ı bir şekilde kaçak izlemiştim ama Boba Fett'i hiçbir site atmamış teliften dolayı. Aylık 130TL Disney üyeliğide. Bir yerlerden Disney Plus bulmak lazım.
Ben izlemiştim internetten. Biraz daha kurcalayın bulursunuz belki. Tabii 1 yıl önceydi bu. Şuan telif falan atıldı mı bilmiyorum.

Ben izlemiştim internetten. Biraz daha kurcalayın bulursunuz belki. Tabii 1 yıl önceydi bu. Şu an telif falan atıldı mı bilmiyorum.

Hiçbir sitede yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı