The Medium Destekli NVIDIA GeForce 461.40 WHQL Sürücüsü Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GeForce 461.40 WHQL

NVIDIA GeForce 461.40 WHQL sürücüsü ile RTX 30 ekran kartlı dizüstüler ve The Medium oyunu için destek sağlanıyor. NVIDIA tarafından yılın ikinci sürücü güncellemesi sunuldu. GeForce 461.40 WHQL sürücüsü ilk güncellemenin odaklandığı güvenlik güncellemeleri ve hata düzeltmelerinden farklı olarak GeForce RTX 30 ekran kartlı dizüstü bilgisayarlar ve The Medium için desteği beraberinde getiriyor. RTX 3080, […]

Devamı: The Medium Destekli NVIDIA GeForce 461.40 WHQL Sürücüsü Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Abi yayınlamasına yayınlıyorlar ama RTX 3070'in drivarlarını halen manuel olarak NVIDIA Türk sitesinde yayınlamıyorlar. Sürekli yabancı sitelerden veya Experience uzerinden indirmek zorunda kalıyoruz.

CS:GO'da Steam Overlay açarken oyun donuyor, siyah ekran yiyorum ve düzeldiğinde oyunu yeniden başlatmam gerekiyor. Sorunu çözdüm ama NVIDIA ile alakası yokmuş, 4:3 Stretched oynarken masaüstüm 1920x1080 olsun diye ayarları sıfırlamıştım, 1400x1050'ye alınca düzeldi.

CS:GO'da Steam overlay açarken oyun donuyor, siyah ekran yiyorum ve düzeldiğinde oyunu yeniden başlatmam gerekiyor. Sorunu çözdüm ama NVIDIA ile alakası yokmuş, 4:3 stretched oynarken masaüstüm 1920x1080 olsun diye ayarları sıfırlamıştım, 1400x1050'ye alınca düzeldi.

Düzelttiysen iyi bari ama drivardada çok hata var gibi duruyor. Ara sıra hoporlerden bir takılma sesi geliyor ki mavi ekran verecekmiş gibi saniyelik.

CS:GO'da Steam Overlay açarken oyun donuyor, siyah ekran yiyorum ve düzeldiğinde oyunu yeniden başlatmam gerekiyor. Sorunu çözdüm ama NVIDIA ile alakası yokmuş, 4:3 Stretched oynarken masaüstüm 1920x1080 olsun diye ayarları sıfırlamıştım, 1400x1050'ye alınca düzeldi.
Başka sorunlar dar var mı?
Düzelttiysen iyi bari ama drivardada çok hata var gibi duruyor. Ara sıra hoporlerden bir takılma sesi geliyor ki mavi ekran verecekmiş gibi saniyelik.
Sizi aldığınıza pişman edecek kadar hata var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı