The Walking Dead DLC sitede 85 TL gözüküyor

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Dying Light 2 oyununa ait TWD DLC var bildiğiniz gibi. Sitede sepete ekleyince 85 TL gözüküyor. Ben Papara'yla satın almaya çalıştım ama hata verdi sizde de mi öyle? Site linki atıyorum Dying Light 2 • Techland başka dlcleride sepete ekleyince TL gözüküyor onları satın almayı denemedim ama siz deneyin isterseniz. DLC'ler Türk lirası olarak gözüküyor tuhaf.

Merhaba. Dying Light 2 oyununa ait TWD DLC var bildiğiniz gibi. Sitede sepete ekleyince 85 TL gözüküyor. Ben Papara'yla satın almaya çalıştım ama hata verdi sizde de mi öyle? Site linki atıyorum Dying Light 2 • Techland başka dlcleride sepete ekleyince TL gözüküyor onları satın almayı denemedim ama siz deneyin isterseniz. DLC'ler Türk lirası olarak gözüküyor tuhaf.

Oyunu yeni bitirdim. O DLC'ler çok etkilenmediğim DLC'ler. Tabii seveni çok. Dyingh loght 1'deki gibi the following DLC'si gibi olsa tadından yenmez. Elbise alacağım ben göremiyorum aldığım elbiseyi:)bazen silah satıyorlardı son güncellemeden sonra. Oyunun başında bana vermesi gerek silahı bana parayla satıyor.:D

Ciddende 85TL gözüküyor. PS5'te işe yarar mı ki alsam. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı