The Walking Dead dünyası

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, biraz tartışmak istedim bu konu hakkında. 2019'da dayımla birlikte The Walking Dead izlemeye başladık.
Rick ölünce bayağı ağladık.
Neyse, diziyi bitirdik, nasıl desem hayatıma işledi karakterler, oyuncular, hikayesi. Dayanamadım, tekrar başladım. Yine bitirdim ve yeni sezon bölümleri bazı yerlerde var şu an. O kadar seviyorum ki, okulun kapanmasını bekliyorum yeni bölümleri izlemek için. 11. sezonda final oluyor maalesef. Yeni bölümleri izledikten sonra tekrar 1.sezondan başlayacağım. Milyon tane film dizi var benim tek sevdiğim bu dizi. Dizi gibi gelmiyor bana sanki içinde yaşadığım bir hayal dünyası. Bir yandan gelecek kaygısı geliyor tabii :D hayatımın sonuna kadar tekrar tekrar twd izlemek istiyorum. Kullanıcı adlarım bile "grimes, dixon" şeklinde oluyordu. Hatta bazen kendi kendime "little pig, pittle pig, let me in!" diyorum. Instagram ana sayfam twd ile dolu 1. sezon ile ilgili bir post görsem mesela aşırı duygulanıyorum, sürekli tekrar tekrar izleme isteği. Benim için 10/1000000 ne kadar saçmaladılar diyen olursa olsun tek izleyeni dahi kalsam yine başa sararım. Başka dizileri de izledim belki kurtulurum bu psikolojiden diye. Postlara yorum atıyorum sürekli onla ilgileniyorum, zombi oyunları oynuyorum, hatta inanır mısınız, keşke zombi virüsü olsa diyorum :D olsa kaçacak yer ararsın diyenler var tabii. Neyse bunun hiç normal olduğunu sanmıyorum, var mı böyle birileri, tartışalım :D
Spoiler var arkadaşlar söylemiş olayım :)

Son düzenleme:
Rick gittiğinden beri soğudum diziden 11.sezonu bekliyorum sana gelecek olursa sen dizi bağımlısısın kanka yapma piskolojini de kötü etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı