Sürprizbozan The Walking Dead spoiler yedikten sonra izlenir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Merhaba ben yakın zamanda TWD'den spoiler yedim ayrıca başlamak istiyordum fakat shane diye bir kişinin öldüğünü ve Rick grimes ölüyor herhalde emin değilim. Sizce bu spoilerdan sonra izlenir mi?

Merhaba ben yakın zamanda TWD'den spoiler yedim ayrıca başlamak istiyordum fakat shane diye bir kişinin öldüğünü ve Rick grimes ölüyor herhalde emin değilim. Sizce bu spoilerdan sonra izlenir mi?

İlk sezonun spoilerini yemişsin diğer spoiler tam doğru değil fakat izlenir hala 10 numara dizi.

Hocam dizinin ilk başlarında olan bir şey. Zaten izleyicide öyle bir şey yaşanacağını önceden az çok kestirebiliyor. Rick Grimes dizinin ana karakteri böyle diyeyim anlarsınız. Seyir zevkini kaçırmaz. Kesinlikle başlamanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı