The Walking Dead the Telltale Definitive Edition Türkçe yama

Gerçekten çok teşekkür ederim. Sinnerclown sitesindeki kayıtla uğraştım fakat DC sunucularında davet alabilmek için numara isteniyordu. Ben de numaramı paylaşmak istemediğim için ordan indiremedim maalesef. Ücretsiz bir yama için bu kadar uğraştırmalarını doğru bulmuyorum açıkçası.

Aslında şuradaki yorum yapan topluluğa baktığınız zaman, bunlar için zamanımızı boşa harcamaya bile değmez.
Bir siteye üye olmaktan aciz (zor gelen), (kolayına geldiği gibi davranan) beceriksiz insan topluluğu. Önlerine linki koyacaksın hiçbir şeyle uğraşmayacaklar sadece indirsinler.

Çoğu ücretsiz çeviri yapan insanlar (gruplar) işte sizin gibiler yüzünden bıraktı bu işleri, emeğe saygısız, sadece boş laf üreten topluluk yüzünden.

Oysa siz ücretsiz bir şekilde oynayın diye, bu yama için toplamda 6 ay uğraştım ben. Karşılığında para falanda istemedik ha, sadece hoş 2 söz yeterdi bize.
Sadece Türkçe fontları ile 2 ay uğraştım bunun. Ne zorum varmış acaba değil mi ama...

6 ayını çöpe atmışsın tüh umarım bir daha çeviri yapmazsın. Oyunçeviri grubunun üzerine çeviri grubu gelmedi gelmeyecek də boşuna çabalıyorsunuz.
-Ay yamamızı mı indireceksin offf hayır olmaz, önce Discord hesabı açıp sunucumuza gelmen lazım, yoksa yamamızı vermeyiz.
+Neden?
-Çünkü gönüllüyüz.

Üstüne üstlük bir çeviri yapıyorlar aklınız şaşar. Google çeviriden farksız adamlar scripti yazmış oyunun text dosyalarını çıkarıp atıyor scripte otomatik Google çeviriden çeviriyor İngilizce texti hop yapıştır baktın font sorunu oldu hemen İngilizce fontunu bulup şçğ... Gibi Türkçe harfleri sadece 1 saate tasarla ama gene de
+Off 6 ay uğraştım ben bu yama için 😭😭😭
Diyerekten krize giriyorlar şaka gibi ama gerçek...

Bizim yama ise ayıp ettiniz.

Ya kanka saatin ingilizcesi Watch sen onu izle diye çeviriyorsun, clem tek kişi sen onu siz diye çeviriyorsun. senin yamanı kim ne yapsın Allah aşkına ya. Ben ilk bölümü bitirdim şimdi değiştireceğim yamayı. olmamış bir daha elden geçirin derim.

Geri
Yukarı