The Walking Dead The Telltale Definitive Edition Türkçe Yama Önerisi

Şimdi indiriyorum hocam.
VirusTotal taraması yaptım 90/1
Güvenilir olmasa kimse bağıra bağıra önermezdi. False positive o virüs yok. Zaten çeviriyi yapan "sinnerclown" değil. Sinnerclown bir forum yani technopat gibi. Yamayı yapan gönüllü arkadaşlar sinnerclown dediğim forum da bu adamların çevirisinin zaten virüs olup olmadığını kontrol ederek sunuyor.

Beni etiketleyip bana güvenli misiniz diye mi soruyorsunuz? Bence güvenliyiz.

Yanlış bir yerlere gitmemesi için.

Yamayı indirdikten sonra şimdi fark ettim "uzak masaüstü bağlantısı" adlı uygulama indirmiş yama çok güvenemedim şimdi hemen kaldırdım.

Sezon 1-2-3-4 çevirilerini toplayıp Definsive'ye aktarmışlar. Yani hem kaliteli hem de %100 güvenilir indirebilirsin. 108 TL vermektense bu daha iyi.

Artık güvenemedim .exe uzantısı olmaması gereken yerde .exe dosyası çıktı oyun dosyalarında yamayı sildim ve bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

Yanlış bir yerlere gitmemesi için.

Yamayı indirdikten sonra şimdi fark ettim "uzak masaüstü bağlantısı" adlı uygulama indirmiş yama çok güvenemedim şimdi hemen kaldırdım.

Artık güvenemedim .exe uzantısı olmaması gereken yerde .exe dosyası çıktı oyun dosyalarında yamayı sildim ve bir daha kullanmayı düşünmüyorum.
Şu an yaptığın şey marka karalamaktan başka bir şey değil, kanıtın bile yok.

1-Bu yama bağımsız sitede zaten sinnerclown yönetici hesabı tebrik etmiş
2-Eğer böyle bir şey olsaydı illa başkasına denk gelirdi ve sinnerclown bunu kaldırırdı
3-Uzak masaüstü bağlantısı Windows'un programıdır böyle bir şey yüklenme kanaatine nasıl vardın?
4-Exe olmasının sebebi bilgisayardan fazla anlamayanlar için kolay yoldan kurulumdur.

Geri
Yukarı