The Walking Dead the Telltale Definitive Edition Türkçe yama

Ya kanka saatin ingilizcesi Watch sen onu izle diye çeviriyorsun, clem tek kişi sen onu siz diye çeviriyorsun. senin yamanı kim ne yapsın Allah aşkına ya. Ben ilk bölümü bitirdim şimdi değiştireceğim yamayı. olmamış bir daha elden geçirin derim.
Discordda cevabını aldın başka yerden düzenlenmemiş yamayı indirmişsin.Yorumunu editle bence 😉

Gerçekten çok teşekkür ederim. Sinnerclown sitesindeki kayıtla uğraştım fakat DC sunucularında davet alabilmek için numara isteniyordu. Ben de numaramı paylaşmak istemediğim için ordan indiremedim maalesef. Ücretsiz bir yama için bu kadar uğraştırmalarını doğru bulmuyorum açıkçası.
kral yama 468 mb guvenlimi ona gore indirecegim

Yama neden 450mb?
bendede 468 mb bi sorunmu var yamada

İnsanlar para vermesin diye 6 ay uğraştım yama için, herkes için erişilebilir bir yama oldu zaten.

Sinnerclown bir site kurmuş oraya da tıpkı burası gibi üyelik gerekiyor doğal olarak.
Sitenin sunucu masrafları var bedava değil sonuçta, çünkü insanların %99.99'u destek olmuyor, yani sitenin sunucu masraflarını bile adamlar cebinden veriyor.
Onun içinde belli yönlendirmeler yapılmış, siteye üye olabilmek için reklamlara tıklayarak davetiye kodu alıyorsun. İşte senin gibi böyle kör düşünceliler olmasa bunlara gerek olmazdı.

Altı üstü bir kere üye olacaksın ve sonsuza kadar bir daha üye olmayacaksın, nedir bunda zor gelen anlamıyorum ben. Siz böyle yaptıkça ücretli çeviriler zaten artacak, bedava bir şey olmayacak. Oyunçeviri gibi TechnoGame gibi grupların artık olmaması gibi.

Size göre o zorunlu, bu zorunlu. Vay efendim siteye üye olacağım discord'a gel, davet kodu al falan. Bunu düşünemediniz ama değil mi, neden acaba diye?

Daha önce böyle bir sistem yoktu, ama bazı zorluklar hep biz insanların yapmış olduğu şeylerin sonuçları oluyor. Aslında kolayı da, zoru da biz kendimiz seçiyoruz. Hayatta her şeyde olduğu gibi.

Ama haklısın paralı yapmış olsaydık daha fazla insanlar saygı duyardı.
Ücretsiz olunca kimisinin gözünde beş para etmiyorsun. Bedava ya ondan herhalde.

Bunu bile eleştiriyorsunuz, bundan sonra linkleri önünüze açık koyacağım alın indirin, uğraşmayın paşam.
merhaba hocam ben sizin siteye kaydoldum fakat eposta doğrulama kodu epostama gelmiyor

Geri
Yukarı