The Walking Dead: The Telltale Definitive Series 19 TL

@Mamix20 hocam TWD ile hiç alakam olmadığından sorayım dedim, tüm oyunları içinde mi bu paketin? Bu 19 liralık paketi alınca TWD ile alakalı tüm oyunlara sahip oluyor muyum? Çünkü bunun chapterları falan vardı.
Mesela kıvırcık saçlı bir kızın finali vardı, editlerde kullanılıyor o falan var mı?

@Mamix20 hocam TWD ile hiç alakam olmadığından sorayım dedim, tüm oyunları içinde mi bu paketin? Bu 19 liralık paketi alınca TWD ile alakalı tüm oyunlara sahip oluyor muyum? Çünkü bunun chapterları falan vardı.
Mesela kıvırcık saçlı bir kızın finali vardı, editlerde kullanılıyor o falan var mı?
Hocam bu pakette yanlışım yoksa tüm 4 sezon (grafik iyileştirmesi yapılmış şekilde) ve birkaç DLC var. Tek tek almaktan çok daha kârlı bu paket.

Evet, butun oyunlarin disinda Michonne isimli yan oyun ve 400 Days DLC'si bulunuyor pakette.

En az 40 saat mükemmel bir zombi evreni ve hikayesi. Kesinlikle ama kesinlikle kaçırmayın. İsteyenlere hatasız el yapımı türkçe yama atarım.

Geri
Yukarı