The Witcher 2 alınır mı?

The Witcher 2 oynamadan The Witcher 3'e geçmeyin. 1. oyunun ise YouTube'dan hikayesini izleyin. Soruna cevabım ise 4.65 TL'ye kesinlikle değer bir oyun.

Çok normal. GTA 5 oynadıktan sonra GTA SA oynamak gibi, mekanikler çok kötü gelir ancak The Witcher 2 oynayıp The Witcher 3'e zıplarsa mekanikler göze batmaz.
2 nin direk hikayesini izlesek olmaz mı :/ direk witcher 3 ten başlamak istiyorum

Ben aldım birkaç saat oynadım ancak beni The witcher 3 kadar etkilemedi. Açıkcası gameplay'ini izlemek daha zevkli. Sonrasında The Witcher 3 'ü zevkle oynayacağım :D. Beğenmememin nedeni de grafikler ve Açık dünyanın tam açık dünya olmaması.

@hberkey yani izleseniz olabilir belki ama oyun hala oynanabilir durumda ve ben oynarken büyük keyif almıştım. Oynayın bence. Karakterleri daha iyi tanırsınız. Üstelik 2. oyunu oynarsanız daha sonrasında 2. oyunda yaptığınız seçimler 3. oyunda etkili oluyor.

@hberkey yani izleseniz olabilir belki ama oyun hala oynanabilir durumda ve ben oynarken büyük keyif almıştım. Oynayın bence. Karakterleri daha iyi tanırsınız. Üstelik 2. oyunu oynarsanız daha sonrasında 2. oyunda yaptığınız seçimler 3. oyunda etkili oluyor.
witcher 1 e hiç göz atmadan 2 oynasak nasıl olur peki ? çok eksiklik yaşar mıyım

Kesinlikle oynamanızı öneririm. RPG yönünden Witcher 3 gibi oyun. Kesinlikle hikaye yönünden aşırı zevk alacağınız bir oyundur. Çok zevk aldım ama bir Witcher 3 değil tabii ki.
witcher 1 e hiç göz atmadan 2 oynasak nasıl olur peki ? çok eksiklik yaşar mıyım
Witcher 1'de öyle hikaye yok. Okumanızı öneririm sadece.

Geri
Yukarı