The Witcher 2 alınır mı?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
RAM
2x8 16 RAM 3200 MHz CL 16
Ekran kartı
RX 560 4GB
İşlemci
R5 3500X
Normalde Witcher 3 alacaktım fakat bakiyem yetersiz kalıyor ne yazık ki.
2 alınır mı sizce sarar mı? 4.65TL.
@erme @356280

Alabilirsin, ancak öncesinde Witcher 3'ü oynadıysan, W2'deki işaret mantığı biraz farklı, Q ile atmak yerine 1,2,3,4,5,6 tuşlarıyla yapıyorsunuz işaretleri, sıralamasınıda bilmezseniz bazen yerli yersiz işaret atabiliyorsunuz. Ayrıca daha eski olduğundan mekaniklerin hantallığından ve, çokta eski olmasada günümüze göre bir nebze eski grafiklere sahip olduğundan bahsetmeyeceğim, eski oyun zaten tahmin edebiliyorsunuzdur. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Alabilirsin, ancak öncesinde Witcher 3'ü oynadıysan, W2'deki işaret mantığı biraz farklı, Q ile atmak yerine 1, 2, 3, 4, 5, 6 tuşlarıyla yapıyorsunuz işaretleri, sıralamasınıda bilmezseniz bazen yerli yersiz işaret atabiliyorsunuz. Ayrıca daha eski olduğundan mekaniklerin hantallığından ve, çok da eski olmasa da günümüze göre bir nebze eski grafiklere sahip olduğundan bahsetmeyeceğim, eski oyun zaten tahmin edebiliyorsunuzdur. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Teşekkürler hocam dediğim gibi normalde herkesin öve öve bitiremediği o 3ü merak ediyordum onu alacaktım bakiye yetmiyor. Bende 2'yi alayım o zaman dedim.
@Ciri Riannon bu arada o 1/2/3/4/5/6 tuşlarını ayarlardan değiştiremiyor muyuz ki.

Teşekkürler hocam dediğim gibi normalde herkesin öve öve bitiremediği o 3ü merak ediyordum onu alacaktım bakiye yetmiyor. Bende 2'yi alayım o zaman dedim.
@Ciri Riannon bu arada o 1/2/3/4/5/6 tuşlarını ayarlardan değiştiremiyor muyuz ki.
Maalesef hayır, kontrolleri değiltiremiyoruz oyun içerisinden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı