The Witcher 2 alınır mı?

TedTed

Centipat
Daha fazla  
The Witcher 3'ü daha önceden bitirdim ama 1 ve 2'yi hiç oynamadım. Sizce The Witcher 2 4.50 liraya alınır mı?

The Witcher 3'ü daha önceden bitirdim ama 1 ve 2'yi hiç oynamadım. Sizce The Witcher 2 4.50 liraya alınır mı?
Birincisinden daha oynanılabilir olduğu kesin, ama dayanabilme eşiğinize bağlı. Hangi yıldan beridir oyun oynadığınıza, yeni başlasanız da eski oyunlara ne kadar tahammül edebildiğinize bağlı. Ortalama bir oyuncu, ara sıra can sıkan yerleri olsa da oynayabilir bence. Kaldı ki 4.50 lira dediğimiz para bu risk için değer, ha tabi fırından bir ekme alma şansınız da-… pardon, ekmek de alınmıyor.

Verdiğin tek kararla oyunun yarısını baştan aşşağı değiştiriyorsun hikayesel anlamda çok iyi oynanış biraz eski gelebilir ama kesinlikle kötü değil biraz süre verirsen alışırsın zaten şaka gibi fiyatı var.

4,50 tl ye Steamde çöp satsalar alırım, bu da o çöplerden bir tanesi. Oyun çok kötü, oynamak için alıyorsan alma, koleksiyon için alıyorsan al.

Eğer 3'teki gibi sağlam bir şey bekliyorsanız o algıları kafanızdan tamamen silin hocam. Öncelikle şunu söyleyeyim oyunun hikayesi güzel. Fakat sadece hikayesi güzel. Optimizasyonu çok kötüydü ve combatı oynanış tarzı berbat düzeydeydi. Tamam Witcher 1'deki kadar değil fakat Geralt'ın yavaş koşması saçma sapan combatları falan pek içimi açmadı. Biraz gameplay videolarını izleyin ona göre karar verin. Fakat alınır mı? Çok ucuz zaten alınır.

Şuana kadar almadığınız oynamadığınız hata direkt 3. oyun mu oynanır seri oyununda. Zam da yememiş Türkçe dil desteği var, savaş mekanikleri iyidir, hikaye ve karakterler çok iyidir, oyunda verdiğiniz çoğu karar hikayeye etki yapar ve değiştirir.

Bana kalsa 1. oyunu da alın oynayın diyeceğim de buradaki kitleye bakarsak 2. oyuna bile kötü, oynanmaz diyen var ne diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı