The Witcher 3 at animasyonları geliştirme modu var mı?

Muammer27

Hectopat
Arkadaşlar, oyundaki at animasyonları bir tek bana mı kötü geliyor? Hiç gerçekçi değil, oyunun ağırlığını bozuyor. Bunun için mod var mı daha gelişmiş animasyonlar gibi?

Bazı yerlerden inemiyorum bile. :D Varsa bana da söylesin vallahi oyunda witcher olmanın verdiği havayı yok ediyor. Askerin kafasına falan atla çıkıyorsun. :D

Bir de Blood And Wine'da turnuva görevi vardı atla yarış yapıyosun zamana karşı, o kadar tilt olmuştum ki oynarken :D
Sorma ya, hayattan bezdirdi şu oyunun at mekanikleri. Köşeye sıkışıyor. S'ye basıyorum geri dönüyor, W'ya basıyorum tekrar arkasını dönüyor. :D

Arkadaşlar, oyundaki at animasyonları bir tek bana mı kötü geliyor? Hiç gerçekçi değil, oyunun ağırlığını bozuyor. Bunun için mod var mı daha gelişmiş animasyonlar gibi?
Yalnız değilsin kardeşim. RDR2'den sonra at animasyonları çöp gibi gelmişti bana da. Sırf bu yüzden oyunu bıraktım.

Benim kullandığım bu var. Açıklamasında "Shadow of the Colossus" ve "Breath of the Wild" stili at kontrolü yazıyor. İkisini de oynamadığım için ne kadar aynı bilmiyorum ama bir deneyebilirsin. Bir de daha dün yayınlanan "RDR Horse Controls" adında bir mod var. Ben denemedim onu, istersen ona da bakabilirsin.

Benim kullandığım bu var. Açıklamasında "Shadow of the colossus" ve "breath of the wild" stili at kontrolü yazıyor. İkisini de oynamadığım için ne kadar aynı bilmiyorum ama bir deneyebilirsin. Bir de daha dün yayınlanan "RDR Horse Controls" adında bir mod var. Ben denemedim onu, istersen ona da bakabilirsin.

Senin canını yiyeyim ben. Deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı