Sürprizbozan The Witcher 3 Başarısız Görevler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

descartess

Zeptopat
Daha fazla  
Yennefer ile Larvik'te buluşmadan önce Uma'yı almak için Velen'e gitmiştim. Bu yüzden "Son Dilek" görevi başarısız oldu. Önceden Triss ile herhangi bir ilişki yaşamadım ve şuan Yennefer yüzüme bakmıyor, anlayacağınız Geralt sap gibi ortada kaldı. Başarısız görevlerin ID'si debugg oyun konsoluna girildiğinde görevleri tekrar yapmak mümkün olabiliyormuş, "Son Dilek" veya herhangi bir görevin ID'sini bulabileceğim bir yol var mı ?

Ben olsam save yüklerdim (geri alırdım). Fandom'a baktığımda bununla alakalı bir şey bulamadım. Dediğiniz bilgiyi nereden öğrendiniz?

Ben olsam save yüklerdim (geri alırdım). Fandom'a baktığımda bununla alakalı bir şey bulamadım. Dediğiniz bilgiyi nereden öğrendiniz?
Technopat'ta açılmış bir konudan görmüştüm (O da başarısız görevler için açılmış bir konuydu). Maalesef o göreve yakın bir save dosyam yok, başka bir yolu var mı ?

Save yükleyecektim fakat o saveler gözükmüyor sadece son 5-6 hızlı save gözüküyor. Nasıl geri alabilirim bilen var mı bu oyunu daha önce bitirmiştim sırf yeneffer için tekrar başladım yanlıslıkla basarısız yaptım

Save yükleyecektim fakat o saveler gözükmüyor sadece son 5-6 hızlı save gözüküyor. Nasıl geri alabilirim bilen var mı bu oyunu daha önce bitirmiştim sırf yeneffer için tekrar başladım yanlıslıkla basarısız yaptım
Eğer mümkün bir noktadan save yoksa internetten save yüklemekten başka çözüm yok.

F2 tuşuna basarak konsolu açabilirsin. Daha sonra bu kodu girdiğinde oyun seni Last Wish'te Yennefer ile romantizm yaşamış olarak sayacak.
Denedikten sonra tekrar yazarım, çok teşekkürler

F2 tuşuna basarak konsolu açabilirsin. Daha sonra bu kodu girdiğinde oyun seni Last Wish'te Yennefer ile romantizm yaşamış olarak sayacak.
Kodu yazdım, fakat görev hala başarısız gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (124).png
    Ekran Görüntüsü (124).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı