Witcher 3 yan görevler gözükmüyor

Panzerkamfwagen

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Yan görev alıyorum ilk krallıktan. 3. krallıkta keseyim derken biraz zorladı. İlk krallığın her şeyini keşfettim. Panoya gidiyorum alıyorum görevi ama yok, gözümüyor. Daha önceden yaptığım için olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yan görev alıyorum ilk krallıktan. 3. krallıkta keseyim derken biraz zorladı. İlk krallığın her şeyini keşfettim. Panoya gidiyorum alıyorum görevi ama yok, gözümüyor. Daha önceden yaptığım için olabilir mi?
Büyük ihtimalle köy halkının astığı ilanları aldınız. Onlar görev olmuyor maalesef, görev olması için "kontrat" başlığı olması, kağıdın altında ise kırmızı bir mühür olmalı.

Kontrat dışında başka para kazanmanın bir yolu yok mu?
Keşfedilmemiş mağaralar;
Bol bol nadir eşya bulup satabileceğin yerlerdir. Genellikle Oren bulabilirsin ki 1oren=3kron.

Haritadaki soru işaretlerine bak, kayıp hazineler satılacak değerli eşyalar olur.
Genellikle bunlar kolay para kasma yollarıdır, yani kısaca 'bul ve sat mantığı'.

Keşfedilmemiş mağaralar;
Bol bol nadir eşya bulup satabileceğin yerlerdir. Genellikle oren bulabilirsin ki 1oren = 3Kron.

Haritadaki soru işaretlerine bak, kayıp hazineler satılacak değerli eşyalar olur.
Genellikle bunlar kolay para kasma yollarıdır, yani kısaca 'bul ve sat mantığı'.

O Kron'lar başka mekanlarda kullanılıyor mu? Yoksa satacağım

Hocam orası size kalmış ama manevi değeri olan bir şey sonuçta ben satmazdım, satmadım.

Şu Novigrad ve başka birleşik olan mapta her şey çok güçlü çok sıkıntılı dediğiniz item yağmala sat yapacağım 13 seviye mini bossumsu yaratık en son saveme geri attırıyor.

O Kron'lar başka mekanlarda kullanılıyor mu? Yoksa satacağım

Şu Novigrad ve başka birleşik olan mapta her şey çok güçlü çok sıkıntılı dediğiniz item yağmala sat yapacağım 13 seviye mini bossumsu yaratık en son saveme geri attırıyor.
Kron satılmıyor, orenler bankada krona çevriliyor.

Geri
Yukarı