The Witcher 3 Blood and Wine DLC alınırsa eski kayıt dosyasından devam edilebilir mi?

alcinpa

Yoctopat
Arkadaşlar şu an oyunda bayağı ilerleme kaydettim. Ciri'yi adalardan aldığımız kısımdayım. Oyuna bayıldım ve daha da uzamasını istiyorum. O yüzden Blood and Wine DLC'sini almayı düşünüyorum. DLC hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ve DLC'yi aldığımda yeni bir oyun mu oluşturmam gerekecek yoksa mevcut savemden devam edebilecek miyim? Bilgilendirirseniz sevinirim.

DLC'yi oynamadan hikayeyi tamamlamanız daha doğru olur.

DLC normal bir kontrat görev olarak geliyor. Sen o kontratı alınca DLC'ye başlamış oluyorsun. Yeni oyun oluşturma ya da save kaybetme falan yok. DLC'ye başladıktan sonra ise Harita'da Kırmızı ünlem ile gösterilenler Blood and Wine görevleri, Mavi ile gösterenler ise Hearts of Stone görevleri oluyor.

DLC'yi oynamadan hikayeyi tamamlamanız daha doğru olur.
Neden hocam

DLC normal bir kontrat görev olarak geliyor. Sen o kontratı alınca DLC'ye başlamış oluyorsun. Yeni oyun oluşturma ya da save kaybetme falan yok. DLC'ye başladıktan sonra ise Harita'da Kırmızı ünlem ile gösterilenler Blood and Wine görevleri, Mavi ile gösterenler ise Hearts of Stone görevleri oluyor.
Teşekkür ederim bilgilendirme için

Blood and Wine'da mutasyonları açıp, ana göreve devam etmenizi öneririm.
Hocam kısa bi bilgilendirme yaparsanız

Ana oyunu bitirdikten sonra dlc lere başla. Önce hos sonra b&w başla. Hos iyi ve kötünün olmamasıyla ilgili B&W da bir vampirin Witcher evrenindeki Fransayı yerlebir etmesiyle ilgili. B&w hikayesi ana oyunun hikayesinden daha sürükleyici.

Geri
Yukarı