Çözüldü The Witcher 3 "çoklu bölge" görevleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EL_PATRON16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selam, Witcher 3'teki şu çoklu bölge görevleri herkeste var ama bana neden gelmiyor? Mesela, "iz peşinde" bu görev bir yerden mi alınıyor yoksa kendi mi geliyor? Bir yerden alınıyor ise nereden alınıyor? Neredeyse tüm ilan tahtalarına baktım ama yok.

Çözüm
IMG_20220807_133019.jpg
Oyuna bilmem kaçıncı kez başladığım için daha Skellige'ye gitmedim o yüzden de görevi bitiremedim ama Novigraddan aldığımız kesin.
IMG_20220807_134850.jpg
Ben o görevi ilan tahtasından aldım diye hatırlıyorum.
Novigrad'da önce bir canavarın izini sürüp sonra Lambert'le karşılaşıyorduk yanlış hatırlamıyorsam muhtemelen Novigrad yakınlarında bir yerlerdedir.

Novigrad'da önce bir canavarın izini sürüp sonra Lambert'le karşılaşıyorduk yanlış hatırlamıyorsam muhtemelen Novigrad yakınlarında bir yerlerdedir.
Tamamdır teşekkürler :)

Novigrad yakınlarındaki tüm ilan tahtalarına baktım hiç canavar kontratı yok. Başka bir yerde olma imkanı var mı?

O canavar da aynı görev içindeymiş maalesef. Yani herşeyden önce "iz peşinde" görevini açmam lazım. Ama nasıl olucak bilmiyorum

Son düzenleme:
IMG_20220807_133019.jpg
Oyuna bilmem kaçıncı kez başladığım için daha Skellige'ye gitmedim o yüzden de görevi bitiremedim ama Novigraddan aldığımız kesin.
IMG_20220807_134850.jpg

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı