The Witcher 3 DLC paketleri alınır mı?

BerkayDelen

Hectopat
RAM
GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Dual Kit Ram
SSD veya HDD modeli
1TB Seagate HDD, Sandisk 240 gb SSD
Ekran kartı
MSİ GTX 1650 Gaming X
Anakart
ASUS H410M-E
İşlemci
İntel İ5 10400F
Steam'den The Witcher 3 alacağım, sizce DLC'leri de alınır mı? İlkbahar indiriminde durumum olmadığı için alamadım. Sizce tahmini ne zaman indirime girer tekrardan?

Hocam fiyat şu an pek önemli değil açıkçası zaten 40 TL gibi fiyat farkı oluyor. Hikaye bakımından değer mi?
Ben oyunu bitirdiğimde doymuştum o yüzden ek hikaye aramadım. Ama birçok yerden DLC'lerin içerik bakımından dolu dolu olduğunu duydum. Ben almadığıma pişman olmuştum. Alsam dönüp oynardım belki. Bence almalısınız.

Steam'den The Witcher 3 alacağım, sizce DLC'leri de alınır mı? İlkbahar indiriminde durumum olmadığı için alamadım. Sizce tahmini ne zaman indirime girer tekrardan?

Yaz indirimlerinde daha ucuza bile düşebilir. Bir ara 5 TL'ye düşmüştü.

Hocam fiyat şu an pek önemli değil açıkçası zaten 40 TL gibi fiyat farkı oluyor. Hikaye bakımından değer mi?

Ben Hearts of Stone DLC'yi oynadım 10 saat civarı sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam ve gayet güzeldi tavsiye ederim.
Araştırdığımda Blood and Wine DLC'si daha geniş ve kapsamlı bir hikayeye sahip deniyordu ve 40-50 saat sürdüğünü iddia eden vardı.

Sıradan bir DLC değil. The Witcher 3.5 olmuş. Bence alınır. Her iki DLC de güzel severek bitirdim. Bu oyun indirime giren bir oyun aceleniz yoksa indirimi bekleyerek alın.

Geri
Yukarı