The Witcher 3 DLC paketleri alınır mı?

Steam'den The Witcher 3 alacağım, sizce DLC'leri de alınır mı? İlkbahar indiriminde durumum olmadığı için alamadım. Sizce tahmini ne zaman indirime girer tekrardan?

Şu ana kadar oynadığım en iyi DLC'lerden biriydi kesinlikle alınır Blood and Wine DLC'si efsane bir şeydi 100 TL olsun yine veririm.

Hortlatıyorum ama 80 TL'ye değer mi 2 DLC.

Hocam bu konuyu açalı bayağı oldu ama ben Witcher 3 ve DLC'lerini toplam 502.7 saat boyunca oynadım. Kesinlikle değer.

1691361279920.png

Hocam bu konuyu açalı bayağı oldu ama ben Witcher 3 ve DLC'lerini toplam 502.7 saat boyunca oynadım. Kesinlikle değer.

Eki Görüntüle 1892783
Çok da zaman geçmemiş hocam, 4 ayda 500 saat oynamayı nasıl başardınız? Ben de oyunu bayılarak oynamıştım, hatta 2 kere bitirdim ve 3. kere bitirmeyi düşünüyorum ama 500 saat oynamak birazcık işsizlik gibi.

Kesinlikle alınır. Oyuna yepyeni kaliteli ve dolu dolu hikayeler getirmeleri dışında, yeni mekanikler, yeni upgradeler ve ekipmanlar ekliyorlar. Blood and Wine oyuna yeni map ekliyor ve oyunun en güzel mapi bence. Kesinlikle almalısınız.

Çok da zaman geçmemiş hocam, 4 ayda 500 saat oynamayı nasıl başardınız? Ben de oyunu bayılarak oynamıştım, hatta 2 kere bitirdim ve 3. kere bitirmeyi düşünüyorum ama 500 saat oynamak birazcık işsizlik gibi.

Hocam aslında bu oyun kıtlığından böyle oldu. Bir de bayılarak bitirdiğim oyunları tekrar tekrar oynarım ben o yüzden 🙂.

Geri
Yukarı