The Witcher 3 DLC'lerinin ana görevlerinde Arachnomorph'lar bulunuyor mu?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar selam. Maalesef ki ciddi düzeyde araknofobiye sahibim ve bu yüzden oynayacağım oyunları dikkatlice seçmem gerekiyor. The Witcher 3'ü oynayıp bitirdim ve tek görev dışında zorunlu olarak Arachas'larla veya Endrega yaratıkları ile karşılaşmadım. Merak ettiğim şey şu: "Blood and Wine" ve Heart of Stone" DLC'lerinde resmen devasa tarantulalar bulunmakta. Bu Arachnomorph'lar ana görevlerde karşımıza çıkıyorlar mı, yoksa sadece yan görevlerde ve açık dünyada mı bulunuyorlar?
Veya bu Arachnomorph'ların dokularını değiştirebileceğim bir mod paketi bulunuyor mu?

Arachnomorph

Dostlar selam. Maalesef ki ciddi düzeyde araknofobiye sahibim ve bu yüzden oynayacağım oyunları dikkatlice seçmem gerekiyor. The Witcher 3'ü oynayıp bitirdim ve tek görev dışında zorunlu olarak Arachas'larla veya endrega yaratıkları ile karşılaşmadım. Merak ettiğim şey şu: "Blood and Wine" ve heart of stone" DLC'lerinde resmen devasa tarantulalar bulunmakta. Bu arachnomorph'lar ana görevlerde karşımıza çıkıyorlar mı, yoksa sadece yan görevlerde ve açık dünyada mı bulunuyorlar?
Veya bu arachnomorph'ların dokularını değiştirebileceğim bir mod paketi bulunuyor mu?

Arachnomorph

O canavarların Allah belasını versin😃 konudan sapmayalım var hazine görevleri veya yan görevlerinde bulunuyor.
Açık dünyada bazen çıkıyordu karşıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı