Sürprizbozan The Witcher 3 fısıldayan tepecik görevinde ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Seçim konusunda zorda bırakan oyunlara bayılıyorum. Ben öldürüp öldürmediğimi hatırlamıyorum fakat çocukların Baron'un eşinden daha değerli olduğunu düşünüyorum. Bu arada köyü köydeki çocukları koruyarak yıkmış oluyor mantıken.

Eğer ağacın ruhunu öldürmeyi seçerseniz alternatif olarak
ruhun istediği şeyleri yapıp sonra onu kandırabilirsiniz.

İkisi de kötü diye biliyorum değil mi?

Uddjdjdjdjs tamamdır hocam o zaman öğrendiğimden fazlasını vermeyin sadece siz olsanız ne yapardınız merak ettim 😀
İkisi de bana güvenilmez geliyor. Cadılar zaten Ciri için iyi bir şey yapmamışlar. Ruh a gelince bu cadılarla bir geçmişi var. O yüzden ona da tam güvenemedim. Yani seçimi size bırakıyorum.

Seçim konusunda zorda bırakan oyunlara bayılıyorum. Ben öldürüp öldürmediğimi hatırlamıyorum fakat çocukların Baron'un eşinden daha değerli olduğunu düşünüyorum. Bu arada köyü köydeki çocukları koruyarak yıkmış oluyor mantıken.

Aynı köy müydü? Farklı ise aynı şey yone çocuklar ölüyor 😀

10 çocuktan sadece 3 tanesi Witcher olabilir.(doğru hatırlıyorsam.)

:))
Kurtuluş için küçük bir bedel.

Hocam o seçimdeki güzellikte zaten o değil mi? Kime inanacağınızı kendiniz seçip sonuçlarına katlanmak.

Doğru hocam sizde haklısınız 😃

Eğer ağacın ruhunu öldürmeyi seçerseniz alternatif olarak
ruhun istediği şeyleri yapıp sonra onu kandırabilirsiniz.

Sonucu aynı oluyor diye biliyorum.

O kadar dediğiniz gibi basitçe ilerlemiyor işleyiş. Baron ile konuşmalarınızın da sonuca etkisi var. Baron'a nasıl yaklaşım gösterirseniz verdiğiniz karar ona göre de şekillenebiliyor biraz. Sonuç değişkenlik gösterebilir. Diyalogların büyük etkisi var. Yani çok fazla detaya girmeden çocukları kurtarmazsan baronun eşi veya kendisi yine de ölebilir. Bunu demek istiyorum.

Tavsiyem, içinden geldiği gibi oynaman. Witcher gibi RPG oyunların asıl güzel tarafı o çünkü. Kendi kaderini belirliyorsun. Başkalarına ne seçeyim diye sorman mantıksız o yüzden. İçinden geldiği gibi oyna ve sonuçlarını gör. Sonra bir daha oynadığın da başka seçimler yaparsın. Witcher 3'ün dünyada en çok ödül almasının sebeplerinden bir tanesi de bu. Her seçim farklı sonuçlara yol açıyor. Spoiler almadan deneyimlemen en güzeli.

O kadar dediğiniz gibi basitçe ilerlemiyor işleyiş. Baron ile konuşmalarınızın da sonuca etkisi var. Baron'a nasıl yaklaşım gösterirseniz verdiğiniz karar ona göre de şekillenebiliyor biraz. Sonuç değişkenlik gösterebilir. Diyalogların büyük etkisi var. Yani çok fazla detaya girmeden çocukları kurtarmazsan baronun eşi veya kendisi yine de ölebilir. Bunu demek istiyorum.

Tavsiyem, içinden geldiği gibi oynaman. Witcher gibi RPG oyunların asıl güzel tarafı o çünkü. Kendi kaderini belirliyorsun. Başkalarına ne seçeyim diye sorman mantıksız o yüzden. İçinden geldiği gibi oyna ve sonuçlarını gör. Sonra bir daha oynadığın da başka seçimler yaparsın. Witcher 3'ün dünyada en çok ödül almasının sebeplerinden bir tanesi de bu. Her seçim farklı sonuçlara yol açıyor. Spoiler almadan deneyimlemen en güzeli.

Tamamdır, teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı