The Witcher 3 GOTY 14,99 TL!

Bir Definitive Edition yapma zamanı geldi de geçiyor bu seri için.
Yapılıyor zaten, 3. oyun için hocam. Hemde yeni bir dlc ile beraber. Fakat tüm seriyi güzel bi elden geçirip, 1. ve 2. oyunu remake yada remastered yapsalar tadından yenmez orası ayrı.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yapılıyor zaten, 3. oyun için hocam. Hemde yeni bir DLC ile beraber. Fakat tüm seriyi güzel bir elden geçirip, 1-2 remake yapsalar tadından yenmez orası ayrı.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Remake işine gireceklerini pek sanmam. Cyberpunk ile uğraşmaktan fırsat bulamazlar o kadar uğraşmaya fakat dediğin gibi harika olur. Özellikle 1. oyunun remake yaparsalar inanılmaz olur. Oyunun mekanikleri eskidiği için çok tutulmuyor yoksa cidden sağlam oyun aslında 1. oyun. Günümüz teknolojisi ile yapılırsa o da rahat yıllarca oynanacaktır.

Remake işine gireceklerini pek sanmam. Cyberpunk ile uğraşmaktan fırsat bulamazlar o kadar uğraşmaya fakat dediğin gibi harika olur. Özellikle 1. oyunun remake yaparsalar inanılmaz olur. Oyunun mekanikleri eskidiği için çok tutulmuyor yoksa cidden sağlam oyun aslında 1. oyun. Günümüz teknolojisi ile yapılırsa o da rahat yıllarca oynanacaktır.
Şirket sağlam adım atmak isteyip, ilk iki oyuna el atabilir tekrar bocalamamak adına. Kendileride açıklamıştı daha witcher evrenini bırakmadıklarını. Ancak, Cyberpunk oyunu ile kaybettikleri itibarlarını, Ciri'yi kontrol ettiğimiz yepyeni bir Witcher oyunu ile kazanmak isteyeceklerdir. Şahsen artık 4. oyunda Geralt görmeyi ben istemem, suyu çıkar sonradan efsane üçleme ile Geralt'ın hikayesi son buldu. Tabii ileride ucundan Geralt gösterseler sevinirim ancak kesinlikle onu kontrol etmemeliyiz bence. Ya Ciri'yi kontrol edeceğimiz, büyü dünyası ile normal dünyanın karışacağı bir oyun yaparlar; ya da sıfırdan yeni witcher olan bir çocuğun vesemir'in testlerini geçerek nasıl witcher olduğunu anlatırlar.

Son düzenleme:
Goty olan tüm dlc leri kapsıyor mu arkadaşlar ? Yoksa onu alıp ayrıca alt tarafta 22 içerik yazıyor onlarıda mı almak gerekiyor ?

Şirket sağlam adım atmak isteyip, ilk iki oyuna el atabilir tekrar bocalamamak adına. Kendileride açıklamıştı daha Witcher evrenini bırakmadıklarını. Parlama serileri çünkü, kolay kolay da bırakmazlar. Ancak, Cyberpunk oyunu ile kaybettikleri itibarlarını, Ciri'yi kontrol ettiğimiz yepyeni bir Witcher oyunu ile kazanmak isteyeceklerdir. Şahsen artık 4. oyunda Geralt görmeyi ben istemem, suyu çıkar sonradan efsane üçleme ile Geralt'ın hikayesi son buldu. Ya Ciri'yi kontrol edeceğimiz, büyü dünyası ile normal dünyanın karışacağı bir oyun yaparlar; ya da sıfırdan yeni Witcher olan bir çocuğun Vesemir'in testlerini geçerek nasıl Witcher olduğunu anlatırlar.

Geralt üzerinden bir hikayeyi ben de görmek istemem şahsen dediğiniz gibi. Farklı şeyler yapılabilir. Ciri ile ilgili olursa çok tahmin edilebilir olacaktır. Biraz farklı şeyleri konu almaları lazım artık. Belki dediğiniz gibi geçmişte yer alan bir konuyu tema alabilirler ama hangi ana karakterin etrafında şekillenir onu bilemem ve üçleme kadar iyi bir oyun olur mu o da artık belirsiz. Cyberpunk faciasından sonra güvenimi sarstılar. Ayrıca Cyberpunk ile Witcher düntasının kesişmesini ben istemem.

Eski Witcher okullarının (griffin, kedi, ayı, kurt) kurucuları olan, çağın ilk witcherlarınıda oynayabiliriz aslında, geçmişi ele alan bir konu olur. Günümüzde Witcher 3'te kullandığımız grandmaster Witcher teçhizatları daha önceden nasıl kullanılmış, Witcher 3'ün zamanına kadar nasıl gelmiş, nasıl saklanmış vesaire anlatılabilir güzel bir hikaye ile. Onun dışında Ciri'nin Witcher olmasıyla beraber ana oyunda düz bir hikaye anlatılıp, olası DLC'lerde ise farklı konular ele alınabilir. Nitekim Ciri'nin dünyalar arası yolculuk edebildiğini unutmamak lazım. Farklı evrenlerde, farklı yaratıklarla çarpıştığımız, farklı ortamlardan geçip paralel evrenlerde yolculuk yapılacak şekilde bir hikayede yapabilirler ki bu şekilde şekillenirse güzel olur bence. Bu konuyu işlerken yan karakter olarak ucundan Geralt gösterirlerse şahsen mutlu olurum fakat, kesinlikle kontrol ettiğimiz karakter o olmamalı.

Ayrıyeten dediğiniz gibi, ben bir şekilde oynasam bile W1'in animasyonları vesaire çok hantal. Elden geçirseler müthiş olur gerçekten. W2 bile hala grafik olarak günümüzde yeterli bence, her ne kadar kötü dense de.

1. oyunun en büyük sıkıntısı combat sistemi. Oyunun akıcılığını inanılmaz baltalıyor. Ben şahsen çok severek oynadım 1. oyunu fakat herkes sevmiyor. Günümüz grafikleriyle 1. oyunu yeniden görsek o bile yeter uzun yıllar. Tabii remake yapılırsa eklemeler falan yapılır daha da iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı