The Witcher 3 hangi kadın karakter daha iyi?

Hoca yen de aldatıyordu şimdi.
shani'ciyim bu arada. Triss'le yen arasından yen ama.

Hocam maksat aldatmak ise ikisi de birbirini ne kadar aldatsa da affetmeyi her zaman bildiler ancak ihaneti asla Geralt'ın fringila Vigo macerasını unutmamak gerek, Shani gerçekten bu aşk için çok saf bende severim bu arada.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Witcher evreni hakkında pek bilgim yok. Bu yüzden sizin fikirlerinizi soracağım. Hikaye bakımından, karakter vesaire bakımından sizce Triss'i mi seçmeliyim yoksa Yennefer'ı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Kısaca nedenini de açıklarsanız çok güzel olur. Karakter içeriği ve gelişimi yönünden hangisi daha iyi bir seçim olur?

Yennefer afet be hocam şüphesiz yen benim için:)

Bir oyunu oynadıktan sonra ben tekrar oynayamıyorum o yüzden umarım hoşuma gidecek şekilde bitirebilirim

Hocam diğer seçenekleri denemedim işimizi hallettik, onu Kaer Morhen'e gönderdim.
Bence hikayede Yennefer seçin hocam. En son mod ile istediğiniz herkesi ayağınıza getirip hasret giderebiliyorsunuz ne de olsa 😄

Merhaba arkadaşlar, Witcher evreni hakkında pek bilgim yok. Bu yüzden sizin fikirlerinizi soracağım. Hikaye bakımından, karakter vesaire bakımından sizce Triss'i mi seçmeliyim yoksa Yennefer'ı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Kısaca nedenini de açıklarsanız çok güzel olur. Karakter içeriği ve gelişimi yönünden hangisi daha iyi bir seçim olur?

Hikaye degişmiyor sadece ikisine birden yürümeye çalışma sadece Blood and Wine DLC sinin en sonunda evin oluyor orada oturuyor sadece.

Biraz araştırdım orası öylemiş de o bizimle oynadıkları sahne yerine daha farklı olaylar olsun istiyorum.

Hocam diğer arkadaşında dediği gibi çok bir etkisi yoksa ikisini seçeceğim bakalım, ama birini seçmek daha mantıklı geliyor şu an için.

İkisini seçersen seni yatağa kelepçeli bir şekilde bırakıp kaçıyorlar benden söylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı