The Witcher oyun serisinden en sevilen kadın karakter ve nedeni

Şu an aklıma takıldı. Sizce en güzel, en iyi kalpli kadın karakterler hangileri ve neden? İlk üç diye sıralama yapabilirsiniz. Bu arada lütfen sadece The Witcher 3'ten değil de ilk oyunlardan da karakter söyleyin. Anlamı olur o zaman belki de.
Yennefer. Onunla başladım onunla bitirim. Hafızamız kayıp ve Triss o zaman geliyor. Ama biz asıl Yennefer' a doluyuz. Shani iyi fakat sadece DLC' de var. Ciri ise çok iyi karakter seslendirmesi bile karakter tipiyle uyuşuyor. Yennefer' dan sonra net Ciri.

Hocam witcher 1de en iyi kadın karakter Triss. Adda falan var köyde tanıdığımız bir kız var ama onlar fasa fiso. Wtcher 2de zaten herkes birbirinin arkasından iş çeviriyor. Bırak kadını iyi bir insan olduğunu bile hatırlamıyorum. Bir troll vardı eşini öldürdükleri için köylülere sıkıntı çıkarıyordu. Eşinin intikamını alınca normale dönüyordu. O witcher 2deki en iyi karakter. Kendisi bir troll. Fakat kadın değil. Witcher 3'te de iyi biri bulmak zor. Priscilla ve Irina Renarde iyi insanlar. Kutup martıları ekibindekiler de kötü insanlara benzemiyordu ama hikayede çok az yer verilmiş. Şuan aklıma başka bir şey gelmiyor ama geldikçe yazarım.

Hocam witcher 1de en iyi kadın karakter Triss. Adda falan var köyde tanıdığımız bir kız var ama onlar fasa fiso. Wtcher 2de zaten herkes birbirinin arkasından iş çeviriyor. Bırak kadını iyi bir insan olduğunu bile hatırlamıyorum. Bir troll vardı eşini öldürdükleri için köylülere sıkıntı çıkarıyordu. Eşinin intikamını alınca normale dönüyordu. O witcher 2deki en iyi karakter. Kendisi bir troll. Fakat kadın değil. Witcher 3'te de iyi biri bulmak zor. Priscilla ve Irina Renarde iyi insanlar. Kutup martıları ekibindekiler de kötü insanlara benzemiyordu ama hikayede çok az yer verilmiş. Şuan aklıma başka bir şey gelmiyor ama geldikçe yazarım.
Witcher 2'de Iorveth yolunu seçtiğimiz zaman Saskia içlerinde en çok parlayan karakter bence. Ne kadar sinir olduğum zamanlar olsa da 3. oyunda Ciri en iyi karakterlerden biri diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı