The Witcher 3 hangi kadın karakter daha iyi?

alcinpa

Yoctopat
Merhaba arkadaşlar, Witcher evreni hakkında pek bilgim yok. Bu yüzden sizin fikirlerinizi soracağım. Hikaye bakımından, karakter vesaire bakımından sizce Triss'i mi seçmeliyim yoksa Yennefer'ı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Kısaca nedenini de açıklarsanız çok güzel olur. Karakter içeriği ve gelişimi yönünden hangisi daha iyi bir seçim olur?

Merhaba arkadaşlar, Witcher evreni hakkında pek bilgim yok. Bu yüzden sizin fikirlerinizi soracağım. Hikaye bakımından, karakter vesaire bakımından sizce Triss'i mi seçmeliyim yoksa Yennefer'ı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Kısaca nedenini de açıklarsanız çok güzel olur. Karakter içeriği ve gelişimi yönünden hangisi daha iyi bir seçim olur?

Ne için seçeceksiniz hocam. Onu söyleyin yönlendiririz sizi.

Hikayenin sonuna çok büyük etkisi olmuyor. Ciri ile olan seçimleriniz hikaye sonun etkiliyor diye biliyorum.
Biraz araştırdım orası öylemiş de o bizimle oynadıkları sahne yerine daha farklı olaylar olsun istiyorum

Ikisinide seçebilirsiniz hocam. Ikisiyle de birlikte olun :)
Hocam diğer arkadaşında dediği gibi çok bir etkisi yoksa ikisini seçicem bakalım, ama birini seçmek daha mantıklı geliyor şuan için

Şu an 3. oyunu oynuyorum seçim bölümündeyim çok kararsız kaldım.

İkisi de çok güzel birine gitsem diğerinde aklım kalıyor

Sağ ol hocam fikrin için

Hocam genel kıyaslama olarak %99.9 kızıllar daha güzel oluyor fakat jeneffer ayrı bir güzel bence. Güzellik dışında bir fark olacağını sanmıyorum. Hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı