The Witcher 3 iade edilip Assassin's Creed alınır mı?

Witcher 3'ün hikaye sunumunun ona birine bile sahip değil hiçbir Assassin's Creed oyunu, odessey i 50 saat oynayıp yarım bıraktım hikayesi kendini önemsetemedi hayvan gibi büyük açık dünya var ama Ubisoft oyunlarında hikaye sunumu çok kötü özellikle adam akıllı level dizaynı yapmakla kalmayıp level scalinge dayamışlar her şeyi, Valhalla'yı da çıktığı gibi oynadım sıkıntıdan geberdim bit diye yalvara yalvara bitirdim. Tabi herkesin zevkleri renkleri tartışılmaz ama ben Witcher 3'den sonra diğer oyunlara aynı gözle bakamıyorum. Şu sıralar Days Gone oynuyorum yan hikayeler yine çöp. Witcher 3'ü tekrar oynayasım geldi. Hele o DLC'ler en tatlısı. :D

@Projunior Witcher overrated bir oyun. Ve bana göre güzel bir oyun değil. Witcher 2 oynadım o kadar saçma görev sistemi var ki yarıda bırakmak zorunda kaldım oyunu.

Oyun overrated falan değil sadece arkadaşa hitap etmemiş yüksel ihtimal o yüzden boş konuşuyor siz 2 3 saati bir atlatın sonra tadı çıkar iyi oyunlar.

Bak Witcher'dan zevkini katlamak istiyorsan önce oyun hakkinda bilgi edin önceki oyunlari oyna ya da netten hikayesine bak yoksa ilişkileri anlaman biraz zor olur oyunda ayrica oyunu ilk 10 saati sıkıcı dünyaya tanitma amaci yapilmiş sakin bayma oyun çok iyi devam ediyor ayrica Witcher dizi ve yeni cikan animesini izle çok iyiler bağlantılı hikayeyle.
@Projunior Witcher overrated bir oyun. Ve bana göre güzel bir oyun değil. Witcher 2 oynadım o kadar saçma görev sistemi var ki yarıda bırakmak zorunda kaldım oyunu.

Unity güzel Witcher overrated aynen kardeşim metacriticteki puanı Game of the year alması falan hikaye zaten.

Geri
Yukarı