Çözüldü The Witcher 3 karakter koşamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İzmirli

Hectopat
Karakter bayağıdır koşamıyor ne kadar gereksiz kılıç zırh varsa sattım. Atıma heybede aldım koşmuyor ama solda kırmızı sandık yanıp duruyor. Envanterimde yerde var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-18 194255.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-18 194255.png
    754 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran görüntüsü 2023-09-18 194334.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-18 194334.png
    25,6 KB · Görüntüleme: 57
Çözüm
Envantere girdiğinizde taşıyabileceğiniz ağırlığınız ekranınızın sağ üst köşesinde olacaktır. Eğer kırmızıysa, çok fazla var demektir. Ağırlığı hafifletin.
Envantere girdiğinizde taşıyabileceğiniz ağırlığınız ekranınızın sağ üst köşesinde olacaktır. Eğer kırmızıysa, çok fazla var demektir. Ağırlığı hafifletin.

Çözüm
Oyunda koşmak yoktu sanki, galiba zıplamaydı ikisinden biri yoktu.
İkinci oyunda zıplama yok. Belli yerlerin üstüne çıkma var sadece. Üçünü oyunda zıplama var.

Ağırlığı azaltacaksın. Daha fazla ağırlık taşımak için gidip tüccardan eyer satın al. Ne kadar pahalı olursa o kadar çok kapasite verir. Ayrıca eyeri ata takıyorsun. Kapasiteden fazlasını taşıyabilirsin ancak kosamazsın.

Benim aklıma oradan kalmış çünkü Witcher 2 nereden baksan 40 saat oynamisimdir ama Witcher 3 için ise 1 saat bile oynamamışımdır.
Aynı şekilde ben de 40 saat oynadım. Daha çizgisel bir yol izliyor ve oyun kısa. Ama Witcher 3 başta baya bı sıktı beni çünkü harita çok büyük. Yavaştan ısındım şimdilik 20 saat oldu. Ve yan görevler daha eğlenceli.

Aynı şekilde ben de 40 saat oynadım. Daha çizgisel bir yol izliyor ve oyun kısa. Ama Witcher 3 başta baya bı sıktı beni çünkü harita çok büyük. Yavaştan ısındım şimdilik 20 saat oldu. Ve yan görevler daha eğlenceli.
Witcher 2 hikayesi çok sıkıcı olmuş bence oyuna yedirememişler sanki. Witcher 3 için bir şey diyemeyeceğim.

Karakter bayağıdır koşamıyor ne kadar gereksiz kılıç zırh varsa sattım. Atıma heybede aldım koşmuyor ama solda kırmızı sandık yanıp duruyor. Envanterimde yerde var.
Heybeyi takmamışsınız sanırım 60 standart değer envanterden heybeyi sürükleyerek sağda at simgesi altında heybelere eklemeyi deneyin hocam.

Yen, fark ettim 60'ı geçmişim o yüzden şu an sat sat 65 falan oldu yanımızda bir şey taşıyamıcaz ozman baktımda kitap falande yer kaplamıyor. At heybeside takılı değilmiş bulamadım gittim bir daha aldım :) teşekkür ederim herkese.

Heybeyi takmamışsınız sanırım 60 standart değer envanterden heybeyi sürükleyerek sağda at simgesi altında heybelere eklemeyi deneyin hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı