Çözüldü The Witcher 3 karakter koşamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İzmirli

Hectopat
Karakter bayağıdır koşamıyor ne kadar gereksiz kılıç zırh varsa sattım. Atıma heybede aldım koşmuyor ama solda kırmızı sandık yanıp duruyor. Envanterimde yerde var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-18 194255.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-18 194255.png
    754 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran görüntüsü 2023-09-18 194334.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-18 194334.png
    25,6 KB · Görüntüleme: 57
Çözüm
Envantere girdiğinizde taşıyabileceğiniz ağırlığınız ekranınızın sağ üst köşesinde olacaktır. Eğer kırmızıysa, çok fazla var demektir. Ağırlığı hafifletin.
Yen, fark ettim 60'ı geçmişim o yüzden şu an sat sat 65 falan oldu yanımızda bir şey taşıyamıcaz ozman baktımda kitap falande yer kaplamıyor. At heybeside takılı değilmiş bulamadım gittim bir daha aldım :) teşekkür ederim herkese.

Mod kurarak istediğin kadar (9999 birim) taşıyabilirsin hocam.

İoverth seçimininden mi bahsediyorsunuz bundan bahsediyorsanız: Ioverth çünkü Triss'i ilk kurtarmaya gidiyomuş. Triss'i severim. Umarım doğru olan budur çünkü o an kafama göre seçmiştim.
Doğruluğunu bilmiyorum da önceden İoverth seçmiştim sonra oyunu bıraktım. 2 sene önce de oynarken Roche seçtim ve çok severek bitirdim. Tam olarak bundan diyemem ama hikayenin etkisi vardır oynamamda.

Geri
Yukarı