The Witcher 3 vs. RDR2 hikayesi

Alperen8574

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iki oyunu da oynadım, bitirdim ve bana göre Witcher 3 hikaye anlatımı, seçimleri, verdiğimiz kararlar ile hikayenin çeşitlenmesi, yan görevler vs. derken hikaye anlamında Witcher 3, RDR2'den önde görüyorum. Sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerizi merak ediyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar, iki oyunu da oynadım, bitirdim ve bana göre Witcher 3 hikaye anlatımı, seçimleri, verdiğimiz kararlar ile hikayenin çeşitlenmesi, yan görevler vs. derken hikaye anlamında Witcher 3, RDR2'den önde görüyorum. Sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerizi merak ediyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Ben de Witcher 3’ü şahsen önde buluyorum fakat RPG oyunu olması bunda çok büyük bir etken.

RDR 2 çok yavaş olsa da tarihin en iyi açık dünya hikaye bazlı grafiksel olarak devrim yapmış oyunu fanı falan değilim hatta haterıyım oynamaktan zevk almıyorum ama Rockstar'ın oyun dersi verdiği bir oyun.

Farklı türde oyunlar olduğunu vurgulayarak Witcher 3 demeliyim. Sebeplerine gelirsek oyunda hikayenin gidişatına ve sona kadar sen belirlediğin için kişiyle daha çok bağdaşan bir hikaye çıkıyor oyunda. Ana oyun gibi yapılan DLC'ler ve hikayeleride var. Hikaye sunumu konusunda ise RDR2 derim.

Geri
Yukarı