The Witcher 3 Kedi Seti Yüksetilebilir mi?

serhatkrtpe

Hectopat
Merhabalar, ben oyunda yeniyim denebilir. 17. seviyeyim. Şu anda Kedi setine sahibim. Herkes Kedi setini çok tavsiye ettiği için kullanıyorum. Ama ileride karşıma çıkan zırhlar oldukca onları giymeli miyim? Yoksa bu kedi setine seviye kasılabiliyor mu? Bir de tavsiye ettiğiniz kılıç veya zırh varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes sana o seti tavsiye etmiş, ancak atladıkları bir detay var. O detay da hangi witcher teçhizatlarını kasacağını oynanış stilin belirler.

Mesela oyunu hızlı, çevik ve seri oynayanlar kedi teçhizatlarını tercih ederler, ancak oyunu büyü odaklı oynayanlar griffin teçhizatlarını tercih ederler.

Senin oynanış tarzın nasıl?

Herkes sana o seti tavsiye etmiş, ancak atladıkları bir detay var. O detay da hangi Witcher teçhizatlarını kasacağını oynanış stilin belirler.

Mesela oyunu hızlı, çevik ve seri oynayanlar kedi teçhizatlarını tercih ederler, ancak oyunu büyü odaklı oynayanlar griffin teçhizatlarını tercih ederler.

Senin oynanış tarzın nasıl?

Ben daha çok hızlı hızlı adam biçmek isterim. Kedi set uygun gibi ama Level atlatılıyor mu onu anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı