The Witcher 3 Mod Aktif Olmuyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
The Witcher 3 satın aldım yükledim 3 tanede mod yükledim ama oyuna girince modların hiçbiri aktif olmuyor. Sorun ne olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi modları yüklediniz? Nexus Mod Manager kullanıyor musunuz?
Blood mod hariç diğerleri oldu ama blood modu olsa güzel olurdu. Bir de bana hala oyun gerçekçi gelmiyor, hangi modları önerirsin? Artı, dediğin programı indirdim hiçbir şey anlamadım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Blood mod hariç diğerleri oldu ama blood modu olsa güzel olurdu. Bir de bana hala oyun gerçekçi gelmiyor, hangi modları önerirsin? Artı, dediğin programı indirdim hiçbir şey anlamadım. :D
Nexus Mod Manager kolay mod kurmamızı sağlayan bir uygulama. Daha kolay indirip kurabiliyoruz yani. Ben pek oynanışı değiştiren modlar kullanmıyorum.

Kullandığım modlar bunlar. Onun dışında oynanışı etkileyen de modlar var ama hiç denemedim. Siz tam olarak hangi modları kullanıyorsunuz ve uyumluluk sorunu nasıl çözdünüz?

Nexus Mod Manager kolay mod kurmamızı sağlayan bir uygulama. Daha kolay indirip kurabiliyoruz yani. Ben pek oynanışı değiştiren modlar kullanmıyorum.

Kullandığım modlar bunlar. Onun dışında oynanışı etkileyen de modlar var ama hiç denemedim. Siz tam olarak hangi modları kullanıyorsunuz ve uyumluluk sorunu nasıl çözdünüz?

Ben tam olarak bunları kullanıyorum. Birisi daha gerçekçi kan efekti sağlıyor, diğeri oyunu daha kaliteli yapıyor ama yok oyun gene aynı.
Nexus Mod Manager yükledim ve modalrı oradan kurdum oldu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı