Sürprizbozan The Witcher 3 müttefik toplama

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

said7219

Picopat
Daha fazla  
Müttefik toplarken millete yardım ediyordum. Triss'e de yardım ettim. Kız gemiyle gitti bir türlü bulamıyorum yardım isteyeceğim kendisinden. Ne yapmalıyım ?

Tel'de satranç oynarken dalmışım, kızı şu çeşmenin orada öptüm. Başka bir yerde ise birşey yapmadım.
Triss’i öptün mü daha önce? Öptüysen aran bozulur. Triss’le aranın pek iyi olmaması lazım yen ile bozulmaması için.Bu arada geri geliyormuş galiba Triss yardıma.

Ben de yollamıştım. Savaşta sonradan var diye hatırlıyorum. Bizde yanlış olmaz yenle başladık yenle bitirdik :D

İttifaklık bozulmaz sadece eklentilerde Witcher'ın evi var. Oradaki sonu değiştiriyor diye hatırlıyorum.

Tel'de satranç oynarken dalmışım, kızı şu çeşmenin orada öptüm. Başka bir yerde ise birşey yapmadım.
Valla emin değilim hocam ama bozulmaz herhalde. Onların özel görevleri vardı ama hatırlamıyorum şu an. Yen’le aran bozulsa haberin kesin olurdu, oyun açık açık belirtiyor çünkü.

Geri
Yukarı