Çözüldü The Witcher 3 sandık görevi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

talhaaaaa

Decapat
Daha fazla  
Yan görevlerden bir tanesinde görevi tamamladım fakat küçücük alanda sandığı bulamıyorum bilen yardım etsin kriz geçireceğim. Görevin bir önceki adımından kalma bir ipucu da var fakat orada meşale var tıklanmıyor bir türlü.

Dosya Ekleri

• görev.png
    görev.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 49
  • resim_2023-03-19_222445937.png
    resim_2023-03-19_222445937.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 50
  • resim_2023-03-19_222742014.png
    resim_2023-03-19_222742014.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş görevlerden eksik olan bir tanesi olabilir mi? Bu şekilde mağara görevinde saatlerimi kaybetmiştim. Sonra son kayıt dosyasını yükleyip bir önceki görevden başlayıp, ilerlemiştim. 👍

Yan görevlerden bir tanesinde görevi tamamladım fakat küçücük alanda sandığı bulamıyorum bilen yardım etsin kriz geçireceğim. Görevin bir önceki adımından kalma bir ipucu da var fakat orada meşale var tıklanmıyor bir türlü.

Dikkat ederseniz sağ üsteki haritada aşağı doğru bir ok görülmekte büyük ihtimal sandık alt katta bir yerler de gizli bir alt geçit bile olabilir efsunger hislerini kullanarak sandığı bulabilirsiniz.

Geri aldım biraz umarım bu sefr.
İşe yarar.

Meşaleyi E'yle yakıp işaretlediğim odaya gidip hemen sol taraftaki büyük kasayı açar mısınız?

1679254817631.png

Eğer sandığı bulamazsanız odanın içine girip SS atabilirseniz çok iyi olur.

Çözüm
Yanlış hatırlamıyorsam attığınız binanın ekran görüntüsünde yer alan merdivenin altına Aard atarak hazineyi bulabilirsiniz.
Yok bu Zoltan için kart aradığımız görevdı.
Meşaleyi E'yle yakıp işaretlediğim odaya gidip hemen sol taraftaki büyük kasayı açar mısınız?

Eki Görüntüle 1707992

Eğer sandığı bulamazsanız odanın içine girip SS atabilirseniz çok iyi olur.
Evet evet. Bir duvar açılıyordu sandıkta hemen sol tarafta kalıyordu şimdi hatırladım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı