Witcher 3 "Ciri'nin izinden" görevi nasıl yapılır?

Ciri'yi orada burada ara dediği görev bütünü takip etmeniz gereken değil. Misal Baron'un görevi var onu bitirirseniz size bilgi verecek ve Ciri'yi orada yazan lokasyonlarda bulmanızı sağlayan bir bilgi verecek gibisinden. Diğer görev akışlarını takip etmeniz gerek ilerlemek adına.

Ciri'yi orada burada ara dediği görev bütünü takip etmeniz gereken değil. Misal Baron'un görevi var onu bitirirseniz size bilgi verecek ve Ciri'yi orada yazan lokasyonlarda bulmanızı sağlayan bir bilgi verecek gibisinden. Diğer görev akışlarını takip etmeniz gerek ilerlemek adına.

Karısını bulamıyorum onunda hocam ya.
Oralardaki görevleri yaparken zaten görev sonu v.s. şöyle oluyor genelde.
''Sana yardım ettim, şimdi Ciri'nin nerede olduğu hakkında bir şey biliyormusun?''.
Teşekkürler.Oralardaki görevleri bi bulamadım işte.
Yerlerini oyunda tespit etmen lazım velen, novigrad ve Skellige'daki diğer ana görevleri yap zaten ortaya çıkıyor hepsi. Görevler arasında geçiş yapmak için j tuşuna basıp seçebilirsin.

Teşekkürler hocam biliyorumda ana görevleri bulamadım o şehirlerdeki.

@strigoi Baron'un karısını bulmak için "kambur batağı kocakarıları" görevini yapmanız lazım. Bu görevi yapmanız için de "köyün cadısı" görevini yapmanız lazım.

Şu keira metz mi hocam? Onunla birlikte karanlıkla dolaşmak isimli bir görevi yaptım sonrasında bir cadıdan bahsetti geralt bey. Keira hanımefendide evine davet etti. Doğru mudur o görevmi.

Şu keira metz mi hocam? Onunla birlikte karanlıkla dolaşmak isimli bir görevi yaptım sonrasında bir cadıdan bahsetti geralt bey. Keira hanımefendide evine davet etti. Doğru mudur o görevmi.
Yok efendim şöyle, Kamburbatağı kocakarıları görevini takip ederseniz orada devam ederken bir görev bitireceksiniz. Orijinal adı "Ladies of the Wood". Daha fazla ayrıntı vermeyelim ama özetle bataklık görevini takip etmelisiniz.

Yok efendim şöyle, kamburbatağı kocakarıları görevini takip ederseniz orada devam ederken bir görev bitireceksiniz. Orijinal adı "ladies of the wood". Daha fazla ayrıntı vermeyelim ama özetle bataklık görevini takip etmelisiniz.

Sağ olun aynen fazla ayrıntı vermeyin :) gireyimde yapayım bari teşekkürler.

Geri
Yukarı