Çözüldü The Witcher 3 Skellige tahtındaki veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

flaireex

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle Witcher 3'de Skellige tahtındaki "Veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol!" isimli bir görev var. Haritada gözükmüyor ve videolardan baktığım kadarıyla saldıran ayıları incelememiz gerekliymiş. Benim o kısımda acelem olduğu için direk devam ettim hiçbir şeyi incelemeden ve sonrasında 3-4 saat daha oynadım. O görevi yapmadan 2. görevlere ilerledim o görevi yapmam lazım 4 saatlik ilerlememi çöpe atmak istemiyorum o görevi geçmenin farklı bir yanı var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam oyunda bug olmuş. Direk sisler adasına gidin eski save'e dönmek istemiyorsanız. Hjalmar ve yanında kurtardığınız arkadaşlar varsa kaleyi savunmaya gelemeyecek.
Öncelikle Witcher 3'de skellige tahtındaki "veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol!" isimli bir görev var. Haritada gözükmüyor ve videolardan baktığım kadarıyla saldıran ayıları incelememiz gerekliymiş. Benim o kısımda acelem olduğu için direk devam ettim hiçbir şeyi incelemeden ve sonrasında 3-4 saat daha oynadım. O görevi yapmadan 2. görevlere ilerledim o görevi yapmam lazım 4 saatlik ilerlememi çöpe atmak istemiyorum o görevi geçmenin farklı bir yanı var mı acaba?

Hocam tam görev ekranının ssini atabilir misiniz acaba?

Muhtemelen oradaki görevi tamamlayıp geri taht odasına dönmediniz. Crach görevi tamamladıktan sonra size ödül veriyor ve sizi Ermion'un olduğu bölgenin yakınlarına çağırıyor. Hangi yoldan gittiyseniz o Skellige kraliçesi veyahut kralı oluyor. Ve bunu yukarıda arkadaşın da dediği gibi yapmanız önemli çünkü oyunun sonunu etkiliyor.

Hocam tam görev ekranının ssini atabilir misiniz acaba?
Buyrun hocam
Bu arada o görev oyunun sonunu etkiliyor, yani çok önemli bir görev. Sakına atlama o görevi :)
Merhabalar, ben hep f5 ile kayıt alırdım. Sanırım sayılmıyor öyle yapınca şuan çok sıkıntıya girdim. Yapabileceğim başka bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (610).png
    Ekran Görüntüsü (610).png
    402,1 KB · Görüntüleme: 701
  • Ekran Görüntüsü (611).png
    Ekran Görüntüsü (611).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 689
  • Ekran Görüntüsü (612).png
    Ekran Görüntüsü (612).png
    319,2 KB · Görüntüleme: 671

Yeni konular

Geri