Çözüldü The Witcher 3 Skellige tahtındaki veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

flaireex

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle Witcher 3'de Skellige tahtındaki "Veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol!" isimli bir görev var. Haritada gözükmüyor ve videolardan baktığım kadarıyla saldıran ayıları incelememiz gerekliymiş. Benim o kısımda acelem olduğu için direk devam ettim hiçbir şeyi incelemeden ve sonrasında 3-4 saat daha oynadım. O görevi yapmadan 2. görevlere ilerledim o görevi yapmam lazım 4 saatlik ilerlememi çöpe atmak istemiyorum o görevi geçmenin farklı bir yanı var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam oyunda bug olmuş. Direk sisler adasına gidin eski save'e dönmek istemiyorsanız. Hjalmar ve yanında kurtardığınız arkadaşlar varsa kaleyi savunmaya gelemeyecek.
Yanlış bilmiyorsam Skellige'nin başına kimse geçmiyor, veya Hjalmar geçiyor. Ancak Hjalmar Skellige'yi Cerys'den daha kötü yönetiyor.

Hjalmarı biliyordum ancak kimsenin geçmemesini gösterirse biraz garip olur gibi.

Ben de öneririm, önemli bir yan görev. O yan görevi es geçersen oyunun sonu olumsuz etkileniyor, ama Ciri ile Geralt'ın yani oyunun asıl hikayesine etki etmiyor.

Oyunun o kısmını yapmadan ilerleyeceğim şu an ve bitirince bu seferde savemi yeniden alıp bu sefer yapmadığım çoğu şeyi yapıp 1 kez daha doğru şekilde bitirmeyi düşünüyorum.

"Kurt Kostümü İçinde" adlı görev olması gerek.

Bu arada Sisler Adası'na gittiğin zaman bazı önemli yan görevleri yapamıyorsun, yan görev listendeki yan görevler bayağı dolup taşıyor da o yüzden dedim :)
Ben o görevi yapmış gözüküyorum her şeyi ile ama yine de haritada yok bir şey.

Muhtemelen oradaki görevi tamamlayıp geri taht odasına dönmediniz. Crach görevi tamamladıktan sonra size ödül veriyor ve sizi Ermion'un olduğu bölgenin yakınlarına çağırıyor. Hangi yoldan gittiyseniz o Skellige kraliçesi veyahut kralı oluyor. Ve bunu yukarıda arkadaşın da dediği gibi yapmanız önemli çünkü oyunun sonunu etkiliyor.
benimde sıkıntım var bu konuda iki kardeş arasında seçim yapacağım kısımda daha sonra tekrar gelirim diye bıraktım seçim yapmadım ve dedimki diğer müttefikleri çağırayım ondan sonra tekrar döner bunu hallederim. ve yaptıktan sonra geri döndüm ve görevi bulamadım ikincil görevlerdede gözükmüyor skelliege ile ilgili hiçbirşey, dedimki eski save' e döneyim tekrar yapayım fakat diğer müttefikleri çağırmaya gittiğimde orada kayıtlar aldığı için ilk 6 kaydın içinde görünmüyor taht meselesini çözme kaydı. ne yapacağımı bilmiyorum oyunun sonunu ciddi şekilde etkiliyor diyorlar yardımcı olursanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı