Sürprizbozan The Witcher 3 son kayıt dosyası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cantürk66

Decapat
Daha fazla  
arkadaşlar Ciri ayazı durdurmaya gitti ve geri dönmedi öldü sanırım. Ben Witcher olsun ya da imparator olsun istedim.

Bunun için save dosyası veya öneri yardım var mı?

arkadaşlar Ciri ayazı durdurmaya gitti ve geri dönmedi öldü sanırım. Ben Witcher olsun ya da imparator olsun istedim.

Bunun için save dosyası veya öneri yardım var mı?
Oyun boyunca yaptığınız değişiklikler sonucu oyunun sonu şekilleniyor. Bazı görevlere geri dönmeniz lazım oyunun sonlarına değil.

Bunun için Save dosyası veya öneri yardım var mı?

Ondan sonra beni cadıları öldürdüğüm yere götürdü herkesi kraliyet sarayına atmış bende öyle bir şey olmadı.

Oyun boyunca yaptığınız değişiklikler sonucu oyunun sonu şekilleniyor. Bazı görevlere geri dönmeniz lazım oyunun sonlarına değil.

Hep olumlu şekilde şekillenirdim aslında oyna oyna şimdi moralim alt üst.

Ondan sonra beni cadıları öldürdüğüm yere götürdü herkesi kraliyet sarayına atmış bende öyle bir şey olmadı.

Hep olumlu şekilde şekillenirdim aslında oyna oyna şimdi moralim alt üst.
Zamanında bu siteden okuyup yapmıştım tüm seçimleri. Her son ve ekstra sonlar yazıyor. Hangi son için ne yapmanız gerekiyor, Yennefer ile romancelerseniz sonda nasıl bir etkisi oluyor vs.

Mesela Kanlı Baron yan görevinin bir sonu var. Hepsi bu sitede yazıyor.

Geri
Yukarı